בניית אתרים: מדוע לא כדאי להסתפק בפייסבוק - 0404
בניית אתרים: מדוע לא כדאי להסתפק בפייסבוק shutterstock

בניית אתרים: מדוע לא כדאי להסתפק בפייסבוק

מכל עבר אנחנו שומעים על פייסבוק, אין ספק כי החברה הזו שינתה את העולם בו אנחנו חיים והגדירה מחדש את האופן שבו אנשים מתקשרים זה עם זה. אך אתם חייבים להבין כי אם אתם עסק אתם לא יכולים להסתפק רק בדף פייסבוק ואתם צריכים לפנות אל חברת בניית אתרים שתבנה לכם אתר.

בניית אתרים היא מחויבת המציאות ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים לפעול בצורה החכמה והטובה ביותר שיש ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת.

פונים אל חברת בניית אתרים? שימו דגש על סוג האתר שבו אתם מעוניינים

עליכם להבין כי בניית אתרים תלויה במידה עצומה בסוג האתר שבו אתם מעוניינים. יש הבדל בין בניית אתרים של אתרי תדמית, בין אתרים של מסחר אלקטרוני ובין בנייה של אתרי תוכן. לכן שבו יחד עם חברת בניית האתרים, שימו לב איזה אתר אתם צריכים לבנות ותנו דעתכם על נושא זה בכדי להבטיח כי הבנייה תתבצע על הצד הטוב ביותר שיש.

אם לא תעשו זאת אתם עלולים להיקלע לבעיה רצינית ביותר אשר תסתיים במפח נפש רציני ביותר אשר יגרום לכם לבעיה רצינית ביותר ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בצורה טובה.

בניית אתרים ומערכת ניהול תוכן – מה הקשר?

כאשר אנחנו מדברים על בניית אתרים אתם חייבים לתת את הדעת על כך כי יש משמעות אדירה גם לאופן שבו אתם מעלים את התוכן לאתר ולא רק לאופן שבו מבוצעת בניית האתר. בניית אתרים חייבת לעשות שימוש במערכת ניהול התוכן הטובה ביותר שיש.

אם המערכת של ניהול התוכן לא תהיה טובה אזי בעל האתר יבזבז הרבה מאוד שעות וזה יוביל לחוסר יעילות ובטווח הרחוק להפסד כספי ניכר ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת. על כן הבטיחו כי מערכת התוכן באתר שלכם תהיה הטובה ביותר שיש וכך תוכלו להיות בטוחים כי המערכת משרתת אתכם בצורה מושלמת.

מדוע בניית אתרים משנה את הדרך שבה אנשים מרוויחים כסף?

עד עתה דיברנו על שאלות מיקרו הקשורות לנושא של בניית אתרים, אך כאשר אנחנו מדברים על בניית אתרים אנחנו חייבים להתייחס גם לנושאים רחבים כמו העובדה כי אתר משנה את הדרך שבה אנשים מרוויחים כסף.

המודל הרגיל של משכורת היה של אדם אשר הולך לעבודה עובד תשע או שתיים שעות ומרוויח משכורת לביתו. אך כיום תודות לאתרים אנשים לא צריכים ללכת יותר לעבודה ובטח שלא להרוויח כסף.

במקום זאת אנשים יכולים להרוויח כסף מבלי לעבוד בכלל וזאת באמצעות בניית אתר מצליח אשר יפרסם אותם ע"י פרסום באינסטגרם או בכל מדיה אחרת וימכור מוצרים וזה משנה את הדרך שבה הכלכלה שלנו פועלת ואת הדרך שבה עושים עסקים ובטוח שנראה עוד את ההשפעות החברתיות של מהלך זה.

בניית אתרים: ודאו כי החברה שבונה את האתר עומדת בתקציב שלכם

כעת נחזור לדבר על נושאים פרטניים של בניית אתרים, כאשר אנחנו מדברים על בניית אתר אנחנו חייבים לזכור כי לכל חברה יש תקציב לבנות את האתר. אנחנו חייבים לציין כי ניתן לבנות אתרים נפלאים במאתיים אלף שקל אך ניתן גם לבנות אתרים נהדרים בעשרת אלפים שקל.

לכל חברה יש את התקציב שלה ואתם חייבים להבטיח כי אתם פונים אל חברת בניית אתרים אשר יודעת לעמוד בתקציבים ואשר ניתן לסמוך עליה שלא תחרוג מן התקציב ותחייב אותנו להשקעה כספית הרבה יותר גדולה ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בצורה חכמה.

ודאו כי אתם פונים אל חברת בניית אתרים אשר מקפידה על נושא הסייבר

כיום כאשר אנחנו מדברים על בניית אתרים אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לנושא הסייבר. אתם חייבים להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה האם ניתן לפרוץ לאתר שלכם בקלות, האם הוא מוגן מפני האקרים, האם גולשים באתר שלכם יכולים לבצע את העבודה ללא כל חשש ועוד ועוד שאלות אשר משפיעות עליכם במידה עצומה.

על כן הבטיחו כי אתם פונים אל חברה אשר נושא הסייבר נמצא אצלה בראש סדר העדיפויות ואשר אתם יכולים להיות בטוחים כי היא תבצע את עבודתה על הצד הטוב ביותר ותשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש מבלי לסכן את ביטחונכם ואת ביטחון הגולשים.

זכרו כי יש משמעות אדירה לניתוח ביצועי האתר לאחר השלב של בניית אתרים

אי אפשר לדבר על בניית אתרים מבלי להתייחס לשאלה מה קורה לאחר הבנייה. אתם צריכים להבטיח כי לאחר הסיום הבנייה יהיה לכם פשוט לנתח את הגלישה באתר שלכם. אתם צריכים להבטיח כי תוכלו בכל רגע נתון לדעת כמה גולשים יש באתר שלכם, לאיזה דפים הם נכנסים ועל איזה קישורים הם לוחצים וזאת בכדי לשפר ולשדרג את האתר כל הזמן.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]