כולם כרם שלום: עשרות מתנדבים ביום למען הקיבוץ הדרומי - 0404
כולם כרם שלום: עשרות מתנדבים ביום למען הקיבוץ הדרומי אלי כהן

כולם כרם שלום: עשרות מתנדבים ביום למען הקיבוץ הדרומי

פעילי תנועת "אם תרצו" בראשות רכז הפעילים הארצי של התנועה תום ניסני, הגיעו הבוקר (ראשון), ליום התחדשות וחיזוק בקיבוץ כרם שלום אשר בגבול עזה-מצרים. קיבוץ זה חווה תקופה קשה שכללה בין השאר עזיבת משפחות עקב המצב הביטחוני.

אלי כהן

לאחרונה, הצטרפו חיילים מיחידות מובחרות שהעתיקו את מקום מגוריהם לקיבוץ. מי שמרכז את הגרעין המתחדש בקיבוץ הוא אשר כץ מקים אגף הנוער של "אם תרצו". במסגרת יום הפעילות בקיבוץ, חברי תנועת "אם תרצו " חיזקו בתים, נטעו עצים ועזרו בביצור הקיבוץ ושיפורו.

טום לוזון, בת 17 מבת ים הגיעה יחד עם פעילים נוספים אמרה כי: "הגענו היום לחזק את קיבוץ כרם שלום ומצאנו משפחות אמיצות שממשיכות יום יום את המפעל הציוני. פעילי "אם תרצו" יחד עם עשרות רבות באו לעזור במתיחת הפנים שהקיבוץ עובר בימים אלה. אנו קוראים לעם ישראל לבוא לתת כתף ולשמור על הבית של כולנו".

יו"ר ארגון JNF UK ששותף למימון וביצוע יום ההתחדשות שמואל חייק אמר: "יש פה אמירה ברורה לחמאס. אתם חשבתם להחליש את התושבים אבל עם ישראל ויהדות בריטניה מחבקים את תושבי כרם שלום ומראים להם שהם לא לבדם במערכה".

אלי כהן

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]