בעקבות התאונה שגבתה את חייו של אריאל ז"ל: כיכר תוקם בצומת ברוכין - 0404
בעקבות התאונה שגבתה את חייו של אריאל ז מירי צח

בעקבות התאונה שגבתה את חייו של אריאל ז"ל: כיכר תוקם בצומת ברוכין

שלושה שבועות לאחר שאריאל דרסינובר ז"ל מפתח תקווה איבד את חייו בתאונה בצומת ברוכין שבשומרון, ועדת המשנה לענייני יהודה ושומרון בוועדת החוץ והביטחון של הכנסת בראשות ח"כ מוטי יוגב דנה בצורך לתכנן ולהקים כיכר, על מנת למנוע פגיעות נוספות בעוברים בכביש. בעקבות הדיון, משרד התחבורה אישר את הקמת הכיכר, שצפויה להיארך כשנתיים. לפי הסיכום, הצומת יוגדר כמוקד סיכון, יוקם בו כיכר על דעת מנכ"ל נתיבי ישראל, כאשר לוח הזמנים שנגזר בדיוני הוועדה הוא שגמר תכנון הכיכר הוא עד סוף השנה האזרחית הבאה, והכיכר עצמה תוקם עד 2020. עד להקמת הכיכר, יתווספו לצומת מרכיבי ביטחון זמניים אחרים.

אריאל דרסינובר הגיע ליישוב שבשומרון על מנת להתקבל ללימודים במכינה חדשה שהוקמה שם ותיפתח בשנת הלימודים הקרובה. בצומת הכניסה לברוכין,נפגע ממשאית. כעבור מספר שעות נאלצו כוחות הרפואה בביה"ח בילינסון לקבוע את מותו.

ח"כ מוטי יוגב, אמר: "צומת ברוכין ידועה שאירעו בה מספר תאונות, עקב יציאה בשיפוע חד וללא ראות מהיישוב לכביש הראשי. דרוש שם סידור של נתיבי הכניסה והיציאה מן היישוב". עוד הוסיף יוגב כי העלה בפני משרד התחבורה דרישה לפיה הצומת יוגדר כמוקד סיכון.
"כבישי יו"ש אמנם מקודמים בשנים האחרונות, אך נותרו מאחור ביחס לכבישי שאר מדינת ישראל"

יוגב שיבח את משפחת דרסינובר, שאיבדה את בנה: "הכרתי את המשפחה, שיחד עם כאבם על אובדן בנם המוכשר אריאל ז"ל, עושה כל מאמץ על מנת שבמשרד התחבורה יבינו שאסור שייגדעו שם עוד חיים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]