דמרי: "פעילי תעיוש חדרו לבתים במצפה יאיר - הבינו שעומדים להעצר וביקשו להתפנות לביה"ח" - 0404
דמרי: דוברות הר חברון

דמרי: "פעילי תעיוש חדרו לבתים במצפה יאיר – הבינו שעומדים להעצר וביקשו להתפנות לביה"ח"

ראש המועצה האזורית הר חברון יוחאי דמרי, התייחס לפרובוקציה שבצעו פעילי הארגון האנרכיסטי ״תעיוש״ במצפה יאיר במהלך השבת האחרונה, ואמר כי ביצעו הצגה לטובת התקשורת, כולל חדירה לשני בתים ביישוב.

דמרי: ״לאחר שפעילי ארגון תעיוש האנרכיסטי תמכו בבניה לא חוקית ערבית על אדמות מדינה שם ביצע כוח פעולת אכיפה, בחרו בתגובה להפר את שלוות השבת של תושבי מצפה יאיר, תוך שהם חודרים לביתם פרטיים ומצלמים בתוכם ומפרים צו שטח צבאי סגור, במטרה ליצר פרובוקציה.

כל אדם בריא שהיו מתפרצים לביתו היה פועל להגן על ביתו ובני משפחתו ולסלק את העבריינים הפולשים. פעילי השמאל כשהבינו שהם עומדים להעצר ביקשו להתפנות לבית החולים, אך מבדיקה שערכנו בבית החולים מדובר שוב בהצגות שנועדו לייצר כותרות.

אנו שבים וקוראים לצה"ל ולמשטרה להוציא כנגד החבורה צווי הרחקה מהאזור. המצאותם גוררת עבירות על החוק ופגיעה ביישובינו. כל יישוב אליו הם מגיעים סובל בהמשך מפריצות וגניבות ובניה לא חוקית מסיבית מצד הערבים מסביב. הגיע העת לשים לזה סוף, אחת ולתמיד״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]