מכבי ת"א הודיעה רשמית: "הוקפאה ההחלטה לפצל את סגל השחקנים" - 0404
מכבי ת מנהלת הליגה בכדורסל

מכבי ת"א הודיעה רשמית: "הוקפאה ההחלטה לפצל את סגל השחקנים"

מכבי ת״א הודיעה הבוקר (שישי) באופן רשמי על ההחלטה להקפיא את תוכנית שני הסגלים לעונה הקרובה, במועדון החליטו לחכות למסקנות הועדה שהקימה מנהלת הליגה.

בהודעת המועדון נמסר: ״ב-8.4.2018 מכבי תל אביב יצאה בהודעה על החלטתה לפצל את הקבוצה ל-2 סגלים, סגל לליגת העל וסגל ליורוליג.

הסיבות שהובילו להחלטת הפיצול הוסברו במפורט במפגש עם אנשי תקשורת שהתקיים בהיכל המכבים, והוסברו במצגת שהוכנה על ידי המועדון על מצב החוקים והכללים שקיימים בליגה הישראלית והפערים הקיימים בהשוואה לליגות המובילות באירופה. אותה מצגת הופצה ברבים כדי להסביר את המהלך. 

בהנחת היסוד להחלטה, כפי שהוסבר בעמוד 21 באותה מצגת, נאמר: "מכבי נאלצה להשלים עם העובדה כי המגבלות הקיימות בישראל יישארו בתוקף בצורה כזו או אחרת".

בנקודת הזמן הנוכחית בוצעו מספר שינויים, כגון ביטול החוק הרוסי החל מהעונה הבאה, שינויים במכסת הזרים וכן הקמת ועדת שרעבי, שיש לכבד את הדיונים שעדיין מתקיימים במסגרתה. בנוסף, מתקיימים דיונים במסגרת מנהלת הליגה בכל הקשור לתקנות והמגבלות השונות שבאחריותה. 

בנסיבות אלה, יהיה זה נכון להערכתנו להמתין לתוצאות הדיונים השונים מתוך אמונה כי כל הצדדים פועלים למען מטרה זהה – טובת הכדורסל הישראלי. לפיכך, בשלב זה, הוקפאה ההחלטה מיום ה-8.4.2018״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]