יוגב על אמירת טראמפ: "ארץ ישראל כולה שייכת לעם ישראל ותישאר בשליטתנו לנצח" - 0404
יוגב על אמירת טראמפ: מירי צח

יוגב על אמירת טראמפ: "ארץ ישראל כולה שייכת לעם ישראל ותישאר בשליטתנו לנצח"

בעקבות הכרזת נשיא ארה"ב דונלד טראמפ הלילה, לפיה ישראל תצטרך לשלם מחיר מדיני עבור העברת השגרירות האמריקנית לירושלים, אמר הבוקר חבר ועדת חוץ וביטחון, ח"כ מוטי יוגב כי ארץ ישראל כולה שייכת לעם ישראל ותישאר בשליטתנו לנצח.

יוגב: "אנו מכבדים את נשיא ארצות הברית דונלד טרמפ ומודים לו מאד על החלטתו לראות בירושלים המאוחדת בירתו של העם היהודי ועל העברת שגרירות ארצות הברית לירושלים. החלטות אלו צודקות מכל היבט: דתי, היסטורי, מדיני וביטחוני. גם ארץ ישראל כולה, שייכת לעם ישראל ותישאר בשליטתנו לנצח, מאותן סיבות: ההבטחה האלוקית, השייכות ההיסטורית, המדיניות האסטרטגית בדבר שליטתנו ביהודה ושומרון, המציאות והנימוקים הביטחוניים להבטחת שלומנו בארץ ישראל ואף לטובת יציבות המזרח התיכון כולו.

בשליטתנו בשטחי ארץ ישראל כולה, טוב יותר גם לערבים הגרים בהם מאשר תחת שלטון ערבי כל שהוא. נמשיך לקלוט ולבנות את כל מרחבי ארצנו, בגליל ובנגב, ביהודה, שומרון ובקעת הירדן ולחזק אחיזתנו בהם, לנצח נצחים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]