נעצרו 4 חשודים ששדדו חנות נוחות באיומי סכין (צפו) - 0404

נעצרו 4 חשודים ששדדו חנות נוחות באיומי סכין (צפו)

בתאריך 28.7 סמוך לשעה 04:30 התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות שוד חנות נוחות בתחנת דלק בערד. מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עלה כי שני חשודים הגיעו לחנות הנוחות עם מסכות ובידם סכין גדולה ואלה ובאמצעותם איימו על המוכר וחברתו שהיו במקום.

אחד החשודים ניגש לקופה ולדלפק מאחורי הקופה והעמיס רכוש רב הכולל מוצרי טבק, בשמים, שעונים ומכשירים סלולארים מסוגים שונים. כל זאת בזמן שהחשוד השני מניף לעבר המוכר וחברתו סכין ותרסיס ומאיים עליהם שלא לזוז. כתוצאה מהאיומים התמוטטה והתעלפה חברתו של המוכר (לא נזקקה לטיפול רפואי). עפ"י החשד עם תם ביצוע מעשה השוד נמלטו השנים באמצעות רכב שהמתין להם מחוץ לחנות הנוחות.

עם התקדמות מלאכת החקירה נודעה זהותם של שני החשודים בביצוע השוד בחנות הנוחות וזהותם של שני חשודים נוספים כאשר אחד מהם חשוד בביצוע "פתיחת ציר" והשני כנהג רכב המילוט.

בתאריך 8.8 נעצרו הארבעה, תושבי כסייפה לקיה ופזורת כפר הנוקדים, כולם כבני 20. בחיפוש בביתם של החשודים נתפס חלק מהרכוש אשר עפ"י החשד נגנב מהלך ביצוע השוד וכן הבגדים הייחודים איתם נצפו.

מעצרם של החשודים הוארך ובכוונת התביעה להגיש כנגדם כתב אישום.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]