בתום מצוד: נתפסה אם שניסתה לחטוף את בתה בת השנתיים - 0404
בתום מצוד: נתפסה אם שניסתה לחטוף את בתה בת השנתיים דוברות המשטרה

בתום מצוד: נתפסה אם שניסתה לחטוף את בתה בת השנתיים

משטרת ישראל ניהלה מצוד במשך מספר שעות אחר אם לילדה בת שנתיים, שנמצאת בהשגחת הרשויות תחת צו, וזאת לאחר שהאם תפסה את הילדה בידיה ונמלטה. 

סמוך לשעה 16:00, התקבל במשטרה דיווח מרשויות הרווחה במבשרת, לפיו נערכה פגישה בין האם לבין בתה בת השנתיים הנמצאת במשמורת המדינה תחת צו, כשלפתע האם אחזה את הפעוטה ונמלטה מהמקום. למקום הוזעקו כוחות משטרה גדולים, והאירוע הוגדר במשטרה כ"אירוע חריג" ובו חשש לפעוטה.

המשטרה מיד פתחה בסריקות נרחבות בסיוע של מסוק משטרתי ובמקביל הוזעקו גם יחידת ימ"מ ויחידות נוספות שהצליחו להתחקות אחר מסלול המלטות האם.

לפני זמן קצר, ולאחר שמשטרת ישראל הפעילה במשך שעות את כלל האמצעים הטכנולוגיים מהמתקדמים ביותר שיש ברשותה, הצליחו השוטרים לאתר את האם כשהיא מסתתרת יחד עם הפעוטה במרכז ירושלים.

מהמשטרה נמסר כי, "אין ספק שמקצועיותם ונחישותם של כלל השוטרים שלקחו חלק בחקירה, הם אלו שהביאו תוך שעות בודדות לאיתור האם יחד עם הפעוטה וסיומו של האירוע בשלום". (צילום: ארכיון).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]