נעצרה חוליית שב"חים שהתכוונו לפרוץ ולגנוב כלי רכב בירושלים - 0404
נעצרה חוליית שב דוברות המשטרה

נעצרה חוליית שב"חים שהתכוונו לפרוץ ולגנוב כלי רכב בירושלים

אמש (ראשון), ערכו בלשי משטרת ישראל בשעות הצהריים פעילות סמויה בדרום ירושלים, על מנת לאתר חשודים ועבירות, למנוע אותם ולהביא למעצרם. במהלך הפעילות הבחינו השוטרים ברכב ובו 2 גברים שהעלו את רמת חשדם, עם ניסיון עצירתם לבדיקה, החל נהג הרכב להימלט בנסיעה פרועה שכללה סיכון לשאר משתמשי הדרך, בשלב זה נערכו כוחות המשטרה באזור למעצרו של הרכב, ועם ניסיון הימלטותו לכיוון יו"ש, נעצר ע"י השוטרים ולוחמי מג"ב באחד ממעברי העוטף.

בתחקור ראשוני, עלה כי מדובר ברכב "משוכפל" שלוחיות הזיהוי שלו שייכות לרכב אחר, וכי הרכב עצמו עפ"י החשד גנוב. בחיפוש ברכב תפסו השוטרים כלי פריצה שונים.

מבירור זהותם של 2 החשודים עלה כי מדובר בשב"חים. החשודים הובאו לחקירה במשטרה, במהלכה עלה חשדם של החוקרים, כי מדובר ב 2 חברי חוליה שעפ"י החשד נכנסו לישראל במטרה לפרוץ ולגנוב כלי רכב. החשודים נחקרו בחשד לגניבת רכב, כניסה לישראל שלא כחוק, זיוף סימני זיהוי של רכב, סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה ועבירות נוספות.

"החשד שלנו התברר כנכון, ברגע שניסינו לעצור את הרכב והוא החל להימלט בנסיעה פרועה, לאחר שהצלחנו להביא למעצרו התברר לנו שאכן מדובר בחוליה מתוחכמת שהתכוונה עפ"י החשד לפרוץ ולגנוב רכבים של אזרחים". ציינו השוטרים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]