מה המחיר של להיות גיימר בישראל? - 0404
מה המחיר של להיות גיימר בישראל? iclipart

מה המחיר של להיות גיימר בישראל?

נכון שעבור רבים מאתנו זה נראה הרבה יותר כמו תחביב, אך יש היום רבים אשר עבורם להיות גיימר זוהי דרך חיים. זה אגב לא ממש קשור לגיל. זה יכול להיות צעיר בן 15 וזה גם יכול להיות צעיר בן 40. מה אתם צריכים לקנות כדי להיות גיימרים ובמילים אחרות, כמה עולה היום להיות גיימר בישראל. (התשובה היא – לא מעט.)

לפני פחות משלושים שנה, אי שם באמצע שנות התשעים, האינטרנט הביתי כלל לא היה מוכר. הוא היה בגדר חלום שנראה היה כי יארך לו זמן רב להתגשם. אך בפועל הוא הגיע אלינו מהר מאוד כאשר לכולם יש היום אפשרות גישה לכל התכנים האינטרנטיים ובין היתר לשלל משחקים מקצועיים ברמות שונות.

בעבר, לפני עידן האינטרנט, המשחקים היחידים שהיו לנו למחשבים היו צרובים על גבי דיסקטים אותם היה עלינו  להפעיל במערכת דוס.

כיום, אנחנו זקוקים למחשב טוב ובעזרתו אנחנו יכולים להפעיל את המשחקים השונים המוצעים לנו ברשת.

אך כאן חשוב לדעת כי למשחקים השונים ישנם דרישות שונות מהמחשבים על מנת שהם יוכלו לפעול היטב.

כיום, בכדי להפעיל משחק מחשב חדש, תוך ניצול הרזולוציה הטובה ביותר, אנחנו זקוקים למאיץ גרפי איכותי שעושי לעלות מאות ולעיתים אף אלפי שקלם. וזוהי רק ההתחלה של הסיפור.

מה הן דרישות המערכת לגיימר?

לכל תוכנה כמו גם לכל משחק אשר יוצא לשוק יש את הייחודיות שלו ולכל אחד דרישות המערכת שזה למעשה המפרט הטכני הנדרש ממחשבי הקצה על ידי יוצרי אותן התוכנות או המשחקים.

יוצרי התוכנות והמשחקים נמצאים כולם בתחרות מתמדת וקשה כאשר כל אחד מהם נלחם למען שיפור החוויה של הלקוח במגוון רחב של קטגוריות.

כדי שמשתמשי הקצה יוכלו ליהנות מהתוכנות כמו גם מהמשחקים השונים, מעמידים יוצרי המשחקים דרישות מינימום על מנת שהלקוחות יוכלו ליהנות מהמשחקים ולהפעיל אותם במחשב האישי שלהם תוך הנאה מכל הפיצ'רים של המשחק ותוך צפייה בכל התכנים ברזולוציה הגבוהה ביותר.

זה אומר, שהמחשב נדרש לעמוד בסטנדרטים גבוהים במיוחד ביחס למחשב הביתי הרגיל. גיימרים אשר רואים את עצמם מקצוענים בתחום, עמלים כל העת לשפר את המחשב שלהם על מנת שהוא יעמוד בכל הדרישות הכי מחמירות.

דרישות המערכת למשחקים חדשים

הגיימרים המקצועיים משקיעים מאוד רכישת מחשבי גיימינג מקצועיים העומדים בחזית הטכנולוגיה אשר קיימת היום בשוק, זאת על מנת שחס וחלילה לא יהיה מצב שייצאו לאור משחקים חדשים והם לא יוכלו לשחק בהם.

המחשבים המושקעים חוסכים גם את הצורך לשדרג שוב ושוב את המחשב על מנת שהוא יעמוד בדרישות החדשות והמתחדשות עכל העת.

על פי סקירה של משחקים שיצאו לאחרונה עולה כי דרישות המערכת הן בעיקר ברכיבי המחשב העיקריים. מערכת ההפעלה, מעבד, זיכרון מערכת, כרטיס מסך ושטח דיסק פנוי.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]