תושבי העוטף זועמים: ״השמאל נדחף להפגנה במטרה להפיל את ראש הממשלה - זו לא מטרתנו״ - 0404
צילום: בקי עינת, 0404

תושבי העוטף זועמים: ״השמאל נדחף להפגנה במטרה להפיל את ראש הממשלה – זו לא מטרתנו״

שוב השמאל התלבש על הפגנה כדי לנסות ולפגוע בראש הממשלה בנימין נתניהו. מפגינים, תושבי העוטף, זועמים על השמאל שלקח חלק בהפגנה וזאת מתוך מטרה לפגוע בראש הממשלה בנימין נתניהו.

מטעם ״דור הקאסמים״, מארגני ההפגנה, הובהר כי, ״לצערנו הרב, למרות שביקשנו שהמחאה לא תכלול שלטים פוליטיים, החליטו אנשים ממחאת השחיתות (שאין לנו שום קשר למחאה שלהם) להגיע למחאה הצודקת שלנו. כאשר ביקשנו להסיר את השלטים שלהם הם סירבו. אנחנו מבהירים בזאת שאין לנו עניין אישי עם מאן דהוא בממשלה וכל מחאתנו זה לשנות את מדיניות הממשלה״.

אחד מהמפגינים סיפר ל״חדשות 0404״: ״הם הלכו כאן על שלטי ״שחיתות״ ושלט ענק ״נתניהו פושע״. הם מבזים את עצמם. אותם לא מעניין שעפים עלינו רקטות ובלונים שורפים את השדות. אותם מעניין רק שהשמאל יעלה לשלטון. אני אמשיך להצביע לביבי, אני רק דורש שידאג לביטחוננו ולא יתרפס בפני חמאס. גם הוא וגם ליברמן צריכים להתעורר. השמאל הורס פה כל חלקה טובה וגם פגע בנו הערב לאחר שנדחף להפגנה״. (צילומי וידאו ותמונות: בקי עינת, 0404).

בקי עינת, 0404

בקי עינת, 0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]