המאמן אלון חזן מצטרף רשמית לצוות האימון של נבחרת ישראל בכדורגל - 0404
המאמן אלון חזן מצטרף רשמית לצוות האימון של נבחרת ישראל בכדורגל יוסי שקל

המאמן אלון חזן מצטרף רשמית לצוות האימון של נבחרת ישראל בכדורגל

אלון חזן, מאמן נבחרת הנוער, נענה להצעת ווילי רוטנשטיינר, המנהל הטכני של ההתאחדות לכדורגל, ואנדי הרצוג, מאמן הנבחרת, ויצטרף לצוות המקצועי של הנבחרת הבוגרת כעוזרו של הרצוג.

רוטנשטיינר: ״אלון הרשים אותי כבר מהמפגש הראשון בינינו והיה לי ברור שארצה אותו כחלק מרכזי מהנבחרת הבוגרת.

מדובר בשחקן עבר גדול של הכדורגל הישראלי ונבחרת ישראל ואני משוכנע שהשילוב בינו לבין אנדי הרצוג יוכיח את עצמו. אלון מכיר מצוין כל שחקן בכדורגל הישראלי והוא גם מאמן מצוין עם עתיד מבטיח בנבחרת הבוגרת.

אני רואה חשיבות גדולה בשיתוף הפעולה ובנכונות של כל מאמן ואיש צוות מקצועי בנבחרות ישראל לתרום להצלחת המערכת״.

הרצוג: ״נבחרת ישראל תיהנה מצוות מקצועי עם שני שחקני נבחרת עתירי ניסיון, דבר שיתרום לחדר ההלבשה וליכולות המקצועיות שלנו.

אני משוכנע כי השילוב בינינו יסייע לפיתוח ולקידום הנבחרת. מצפה לנו עבודה רבה בזמן הקצר עד להתכנסות הנבחרת ולמשחקים במוקדמות ליגת האומות ואני בטוח שיחד נעמוד באתגרים״.

חזן: ״אין כבוד גדול יותר מאשר להיות חלק מרכזי בצוות המקצועי של הנבחרת הבוגרת, זה כמובן גם אתגר עצום.

נעניתי בחיוב להצעה של ווילי ואנדי מתוך אמונה גדולה בסיכויים שלנו לצאת לדרך חדשה ולהצעיד קדימה יחד את הנבחרת. אני מכיר את התוכניות של ווילי ואנדי והן נראות לי מבטיחות.

השינוי לא יתרחש ביום אחד, זה ברור, אבל נבנה כאן משהו שאני מאמין בו. אני בטוח שהאוהדים שאוהבים את הנבחרת וצמאים למפגש אתה ידעו לתמוך ולעודד ולהיות שותפים ליציאה לדרך חדשה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]