נעצרה הברחת מאות ק"ג של בשר אסור לאכילה מכפרים ערבים לשטח ארצנו - 0404
נעצרה הברחת מאות ק דוברות המשטרה

נעצרה הברחת מאות ק"ג של בשר אסור לאכילה מכפרים ערבים לשטח ארצנו

שוטרי משמר הגבול עצרו היום שני כלי רכב ובהם בין היתר נמצאו מאות ק"ג של בשר, מאות פקטים של סיגריות ובקבוקי אלכוהול שעשו דרכם משטחי הרשות לרשתות השיווק בישראל.

שוטרי מג"ב שפעלו היום באיזור ברטעה הישראלית שבמחוז חוף של משטרת ישראל, לשמירה על ביטחונם ובריאותם של אזרחי ישראל, עצרו היום שני כלי רכב חשודים.

בחיפוש ברכב הראשון אותרו כ-300 ק"ג בשר האסור לאכילה, בשר שהובל בשקיות ובתנאים ירודים מאוד. בנוסף אותרו ברכב כ-330 חפיסות של סגריות המוברחות מהשטחים. החשוד, תושב עכו בשנות ה-60 לחייו עוכב לחקירה ולמקום הוזעקו אנשי יחידת הפיצו"ח והמכס שצפויים לקנוס את החשוד.

דוברות המשטרה

ברכב השני שנעצר איתרו השוטרים 200 פקטים של סיגריות שהוברחו על פי החשד מירדן וסחורה נוספת בתוכה בין היתר משקאות אלכוהול ואנרגיה, מזון ועוד. החשוד, תושב קרית גת בשנות ה-40 לחייו זומן לחקירה ברשויות המס ורכבו הוחרם.

הסחורה בשני הרכבים הוחרמה וחלקה אף יושמד.

דוברות המשטרה

מהמשטרה נמסר כי, "במשמר הגבול פועלים בשיתוף גורמי אכיפה שונים לרבות יחידת הפיצו"ח של משרד החקלאות, מועצת הלול, המכס ורשויות המס למיגור תופעת ההברחות משטחי הרשות לישראל. סחורה שעתידה להימכר בחנויות השיווק ולסכן את בריאות הציבור.

במשטרת ישראל נמשך ביתר שאת המאבק בסחורות ובמוצרי המזון אשר מוברחים למדינת ישראל ונמכרים ברשתות השיווק".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]