בנט: "מחוות ליברמן לחמאס הן שגיאה - שרי הבית היהודי יצביעו נגד הסכם ישראל-חמאס" - 0404
בנט:

בנט: "מחוות ליברמן לחמאס הן שגיאה – שרי הבית היהודי יצביעו נגד הסכם ישראל-חמאס"

לאור ההסכם המתגבש בין ישראל לבין החמאס, הודיע הערב (ג׳), שר החינוך וחבר הקבינט המדיני-ביטחוני, נפתלי בנט, שמפלגת הבית היהודי תתנגד להסכם של שקט זמני שיאפשר לחמאס להתחמש מחדש ולהתעצם לקראת הסבב הבא.

בנט הסביר: "ה-״שקט״ הזה יעניק לחמאס חסינות מוחלטת כדי להצטייד מחדש ברבבות רקטות שיאיימו על כל חלקי הארץ ויאפשר להם לפתוח במלחמה נגד ישראל בזמן ובתנאים שנוחים לו. הדבר יוביל, בסופו של דבר, לפתיחת שתי חזיתות מסוכנות, צפונית ודרומית, במועד שיקבע האויב ועל פי תנאיו.

לאחר 130 ימי טרור אש ורקטות, אסור לנו לתת פרס למחבלים ללא שהשיבו לנו את שבויינו ואת חללינו. המחבלים ילמדו שהטרור משתלם וכוח ההתרעה של ישראל ייפגע".

בנט הבהיר כי ההתנגדות למתווה "השקט המדומה" אין משמעותה יציאה למבצע לכיבוש עזה: "ישנה אלטרנטיבה שאינה כרוכה בכניסה קרקעית לעזה, אליה אנו מתנגדים, יזמנו תכנית למיגור הטרור העזתי, ללא הכנסת כוחות קרקעיים לעזה, ותוך גביית מחיר מכריע מחמאס. הנחנו את התכנית על השולחן בפורומים הביטחוניים הרלוונטיים, בשלב זה היא טרם התקבלה אך אנו נמשיך לקדמה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]