מסתירים את האמת: יותר מ-20 בלונים הופרחו מאז הבוקר מעזה לשטח ארצנו - 0404
מסתירים את האמת: יותר מ-20 בלונים הופרחו מאז הבוקר מעזה לשטח ארצנו

מסתירים את האמת: יותר מ-20 בלונים הופרחו מאז הבוקר מעזה לשטח ארצנו

מערכת הביטחון ממשיכה להסתיר את האמת מהציבור. שר הביטחון אביגדור ליברמן אמר בצהריים כי במידה והשקט יישמר עד מחר, הרי שמעבר כרם שלום ייפתח מחר (ד׳) בבוקר ומרחב הדיג יורחב בחזרה עד למרחק של 9 מייל מהחוף.

ליברמן הבהיר כי קיים שקט באזור העוטף מזה שלושה ימים, אלא שהמידע המצוי בידי חדשות 0404 מלמד על מציאות שונה לגמרי. מאז שעות הבוקר הופרחו לישראל כ-20 בלוני תבערה. לוחם רחפן סיפר לחדשות 0404 כי אנשי יחידת הרחפנים זיהו את הבלונים בעת מעופם מעזה לישראל. ״המינון נמוך יותר מבימים קודמים, אך אין ספק שטרור הבלונים נמשך. אנחנו מזהים את הבלונים באוויר. בין 20-30 בלונים הופרחו בשעות האחרונות״.

כאמור, למרות הדיבורים על שקט מוחלט מגבול הרצועה, הרי שההיפך הוא הנכון. חמאס ממשיך לשגר בלונים, אמנם במינון קטן יותר, אך עדיין פועל להבעיר שטחים רבים בארצנו. יתירה מכך, ברצועת עזה פועל חמאס עם פרסומים לקראת יום שישי וקריאה להגיע לגדר בסוף השבוע ולהמשיך בהתפרעויות. גם הקריאה לכשעצמה מלמדת כי אין כל שקט באזור העוטף.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]