נהגת כבאית ראשונה בקק"ל: "אני רוצה לתרום למדינה" - 0404
נהגת כבאית ראשונה בקק עובדי קק״ל

נהגת כבאית ראשונה בקק"ל: "אני רוצה לתרום למדינה"

אדווה שחר מיישוב אילנייה שבגליל תחתון עוברת השבוע יחד עם עוד שבעה נהגים קורס שיכשיר אותה לתפקיד * הקורס נערך בתחנה כבאות והצלה בטבריה

שמונה נהגי כבאיות מקרן קימת לישראל עוברים השבוע קורס בתחנת כבאות והצלה טבריה, שיכשיר אותם לתפקיד. זאת במסגרת שיתוף הפעולה בין מרחב צפון קק"ל וכבאות והצלה מרחב צפון. בקרב חניכי הקורס השתתפה גם אדווה שחר בת ה-22 מהיישוב אילנייה שליד מחלף גולני, שבסיום הקורס תהפוך לנהגת הכבאית הראשונה בקק"ל. שחר הצטרפה למערך הכבאות של הארגון לפני כמה חודשים.

"אני אוהבת טבע וחשבתי איפה אני יכולה לתת מעצמי הכי טוב ולכן הצטרפתי למערך הכבאות של קק"ל. אני רוצה לתרום הכי טוב למדינה", סיפרה שחר, "יש תמורה בעבודה הזו למה שאני עושה. בכל שריפה שבה אשתתף בעתיד יהיה לי למעשה חלק בהצלה של יער או שדה. הצטרפתי לעבוד קק"ל כי הוא ארגון שחשוב למדינה. יש לו תפקיד שמשפיע על כל תחומי החיים".

בסיום הקורס תוצב שחר במרכז קק"ל ליד מחלף גולני ובמסגרת היותה נהגת כבאית מוסמכת היא גם תהיה אחראית צוות ולמעשה תוכל לנהל אירוע של שריפה. כאמור בקורס משתתפים עוד שבעה נהגי כבאיות מקק"ל, שילמדו כיבוי אש בשריפות שדה, יער ושטחים פתוחים. בין המרצים בקורס אנשי קק"ל, מנהל מרחב צפון וקציני הדרכה של כבאות והצלה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]