ראש מועצת שדות נגב: ״הפסקת האש לא מביאה איתה תקוות לשקט - חמאס שולט באש״ - 0404
ראש מועצת שדות נגב: ״הפסקת האש לא מביאה איתה תקוות לשקט – חמאס שולט באש״ רפאל חיון, 0404

ראש מועצת שדות נגב: ״הפסקת האש לא מביאה איתה תקוות לשקט – חמאס שולט באש״

ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן התייחס להפסקת האש והתאכזב כי אף גורם בממשלת ישראל לא עדכן על הפסקת האש וזו עודכנה רק באמצעות חמאס. עידאן דורש הכרעה ומבהיר כי התושבים לא יסבלו המשך טפטופי רקטות.

עידאן: ״ראשית צריך להדגיש שאף אחד לא עידכן אותנו כי יש הפסקת אש. אנו שומעים זאת רק מחמאס. שנית, ברור לחלוטין שהפסקת האש הזו לא מביאה איתה תקוות גדולות לשקט ארוך טווח כי אין כאן שום רתיעה של חמאס מהמהלכים האחרונים. עובדה היא שהוא זה שיוזם וקובע מתי תתחיל לחימה ומתי היא תסתיים =, החמאס שולט באש וגם בהפסקת האש.

האם המשך טרור העפיפונים והבלונים הינו בגדר הפסקת האש?? האם ירי של רקטה אחת ביום זה בסדר??. אנו מצפים לאחת משתי האפשרויות , או מבצע צבאי שיכריע את החמאס או הסדר מקיף וארוך טווח שיכלול את כל סוגי הטרור ואת כל הארגונים ויבטיח הפסקת ההתעצמות הצבאית של חמאס.

אני מבקש להזכיר כי אנו נמצאים בסוג של מלחמה כבר 4 חודשים ולא נסכים להמשיך לחיות במצב בו אנו וחיי תושבינו תלויים בהחלטות של החמאס״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]