בן 30 נעצר בחשד לעבירות מין בקטינות: החזיק ברשותו קצוות שיער ופרטי לבוש אותם גזר מהקורבנות - 0404
בן 30 נעצר בחשד לעבירות מין בקטינות: החזיק ברשותו קצוות שיער ופרטי לבוש אותם גזר מהקורבנות דוברות המשטרה

בן 30 נעצר בחשד לעבירות מין בקטינות: החזיק ברשותו קצוות שיער ופרטי לבוש אותם גזר מהקורבנות

המשטרה עצרה גבר כבן 30 בחשד שביצע עבירות מין כנגד קטינות באמצעות פלטפורמות שונות ועל פי החשד גזר קצוות שיערן ופרטי לבושן של קטינות אחרות אותם מחזיק ברשותו ככל הנראה במטרה להביא לסיפוקו.

החקירה החלה בעקבות תלונות שהתקבלו מהוריהן של שתי קטינות בגילאי 9-10, לפיהן אדם זר החל לשלוח למכשירן הנייד הודעות בעלות אופי ותוכן מיני בוטה.

חוקרי המשטרה שאיתרו את זהותו של החשוד, הגיעו אמש לביתו שבדרום ירושלים ועצרו אותו לחקירה.

בחיפוש שערכו השוטרים בביתו של החשוד, נתפסו 'קצוות שיער' רבות שלחלקן הוצמד פתק ובו פרטים נוספים כגון גיל ו\או שם של הקטינה לה שייך השיער.

עוד תפסו השוטרים פרטי לבוש רבים שעל פי החשד שייכים לקטינות, ותמונות בהן נראות דמויותיהן של קטינות.

מחקירת המשטרה עולה חשד כי החשוד פועל בדרכים שונות הן במרחב הסייבר והן במרחב הציבורי על מנת 'להשיג' את אותן קצוות שיער ע"י גזירתן מראשן של קטינות וכדי להשיג פרטי לבוש השייכים לקטינות – כל זאת על מנת להביא לסיפוקו.

היום (חמישי), הוארך מעצרו של החשוד עד ליום שני הקרוב.

מהמשטרה נמסר כי, "חקירת המשטרה נמשכת במאמץ רב על מנת לאתר קורבנות נוספות שנפגעו או היו עדות לדפוס פעולה דומה. המשטרה פונה לציבור להגיע לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]