תפסיקו להיות שפנים: ההסדרה היחידה עם חמאס צריכה להיות מחיקתו מעל פני האדמה - 0404
תפסיקו להיות שפנים: ההסדרה היחידה עם חמאס צריכה להיות מחיקתו מעל פני האדמה

תפסיקו להיות שפנים: ההסדרה היחידה עם חמאס צריכה להיות מחיקתו מעל פני האדמה

נמאס לנו מישיבות הערכת מצב שלכם ומישיבות הקבינט המיותרות. מה שונות ישיבות אלה מהישיבות הדומות לפני שבוע, שבועיים, חודש, שנה ושנתיים? מה חידשתם עכשיו, שלא היה ידוע לכם עליו מהפעם הקודמת? גילתם מטרות חדשות? מצאתם שיטת פעולה חדשה, או ששוב התיישבתם להחליט שלא מחליטים?

האם עשיתם את הלילה בעוטף עזה? האם שהיתם עם האם לשבעה ילדים שלא הספיקה לרוץ לממ״ד, צעקה ובכתה יחד עם ילדיה הקטנים? האם הילדים שלכם גם חוששים להחזיק בלון ביד כי הוא עלול להתפוצץ ברגע שמתקרבים אליו? האם גם הסבים והסבתות שלכם רועדים בכסא בעת האזעקה ולא יכולים לרוץ לשום מקום? כנראה שאתם לא בקטע, כנראה שאתם מנותקים מהעם.

אדוני ראש הממשלה, הגיע הזמן להצדיק את המנדט שעם ישראל נתן לך. המנדט ניתן לך בעיקר על ביטחון. דיברת איתנו על ביטחון וכולנו יודעים שאתה יודע ביטחון. הכי יודע. איראן יודעת שאתה יודע, סוריה יודעת, פוטין וטראמפ מעריכים מאוד את הידע והביצוע שלך בתחום הזה. הגיע הזמן שגם חמאס יידע. הגיע הזמן. עכשיו.

הכבוד הלאומי שלנו נפגע. כבר לא מדובר כאן רק על התושבים סוג ב׳ בעוטף – תושבים שסובלים מסביב לשעון ובמשך שנים. מדובר כאן על החזרת הכבוד שלנו. שלך, שלנו – של כל עם ישראל. המשוואה היחידה צריכה להיות מול המלל שהולך איתנו כל החיים: ״הקם להרגך, השכם להרגו״. הבטחת לנו וחובה עליך לקיים. עם ישראל דורש שתפגע אנושות בחמאס. תוריד את ראשי ארגון הטרור ותבהיר להם שאיתנו לא מתעסקים. אנחנו לא רוצים שקט לשבועיים. אנחנו רוצים שקט לכל החיים. חמאס צריך להבין שירי רקטה אחת לעבר ישראל יגרור אותנו לטירוף חושים. לא צריך חיילים בתוך הרצועה. אפשר לסיים את הטרור הזה מהאוויר. להרוס ולהשמיד. מי שמנסה לרצוח אותנו, צריך להעלם מהמפה.

עם ישראל דורש הסדרה. הסדרה שתביא שקט – עם ישראל דורש למחוק את כל מטרות ארגון הטרור חמאס ולהשמיד את ראשי הארגון.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]