נעצר גבר שביצע עבירות מין בבן 7 ובקורבנות נוספים ברחבי הארץ - 0404
נעצר גבר שביצע עבירות מין בבן 7 ובקורבנות נוספים ברחבי הארץ דוברות המשטרה

נעצר גבר שביצע עבירות מין בבן 7 ובקורבנות נוספים ברחבי הארץ

שוטרים הוזעקו לתחנת הרכבת הקלה במרכז ירושלים ע"י צעירה שדיווחה כי אדם שנסע לצידה ברכבת הקלה הטריד אותה מינית ונגע בגופה וכי הוא מנסה להימלט מהמקום. שוטר שלא היה בתפקיד והבחין במצוקתה של הצעירה ובחשוד המנסה לעזוב את המקום, מיד עיכב את החשוד, בן 22, תושב ירושלים, עד הגעתם תוך זמן קצר של שוטרים נוספים שהוזעקו למקום ועצרו אותו לחקירה.

עם התקדמות החקירה, עלה חשד כי החשוד ביצע עבירות מין בקורבנות נוספים בהם קטין כבן 7 בצפון הארץ. החשוד נחקר במשטרה בחשד להטרדה מינית באדם ומעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 16.

היום (חמישי), יובא בפני בית המשפט בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו והחקירה נמשכת בניסיון לאתר קורבנות נוספים.

"משטרת ישראל מעודדת דיווח מידי למשטרה בכל חשד לעבירה, ובדגש על עבירות מין, וזאת על מנת למנוע כל ניסיון הימלטותם של החשודים, מעצרם המהיר והרחקתם מסביבת החיים של האזרחים הנורמטיביים שומרי החוק. המשטרה פועלת ללא פשרות, תוך מתן עדיפות עליונה לתגובה מהירה בכל חשד לעבירות מין המבוצעות כלפי כל אדם, העלולות לגרום סבל נפשי קשה לקורבנות וזאת למען שמירה על שלומם, ביטחונם וסביבת חיים שגרתית של כלל האזרחים". כך נמסר מהמשטרה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]