מטרות טרור הותקפו בעזה, בהן מפעל לייצור רכיבים לבניית מנהרות, מנהרה ומתחמים צבאיים (צפו) - 0404
צילום: תקשורת ערבית

מטרות טרור הותקפו בעזה, בהן מפעל לייצור רכיבים לבניית מנהרות, מנהרה ומתחמים צבאיים (צפו)

כוחותינו מחיל האוויר תוקפים תקיפות נרחבות בתוך רצועת עזה בתגובה למטחי הרקטות שנורו קודם לכן לעבר ארצנו.

במקביל, אזעקות צבע אדום נוספות נשמעות ביישובי העוטף – מערכת כיפת ברזל יירטה מספר רב של רקטות.

מהמועצה האזורית אשכול נמסר לתושבים כי, "בזמן הקרוב ישמעו הדי פיצוצים כתוצאה מפעילות צה״ל ברצועה. יש להימצא בקרבת מרחבים מוגנים, 15 שניות או בהתאם לזמן ההתרעה ביישוב".

דובר צה"ל מוסר כי "הלילה (ד') תקפו מטוסי קרב של צה"ל 12 מטרות טרור לאורך רצועת עזה בהם מפעל לייצור רכיבים המיועדים לבניית מנהרות ולוחות בטון למנהרות, פיר מנהרת טרור ימית במרחב החוף וכן יעדי טרור במספר מתחמים צבאיים ביניהם אתרים לייצור אמצעי לחימה ורקטות ומתחם צבאי המשמש כמחסן לוגיסטי מרכזי.
 
מפעל לייצור רכיבי המנהרות הוא אתר שיועד למלון ועליו השתלט ארגון הטרור חמאס בשנת 2012. המפעל מייצר רכיבים למנהרות טרור בכסות אזרחית. התקיפה בוצעה בתגובה לשיגורים לעבר שטח ישראל וירי לעבר כלי הנדסי של צה"ל מוקדם יותר היום.
 
ארגון הטרור חמאס ממשיך בפעולות הטרור נגד כוחות צה"ל ותשתיות הביטחון ובניסיונותיו לפגוע באזרחי ישראל. ארגון הטרור חמאס אחראי לכל הנעשה ברצועת עזה וממנה והוא שיישא בהשלכות לפעולות הטרור המופעלות על אזרחי ישראל.
 
בצה"ל רואים בחומרה את פעילות הטרור של ארגון הטרור חמאס. צה"ל ערוך למגוון תרחישים ונחוש להמשיך לבצע את משימתו להגן על אזרחי ישראל".

דובר צה"ל

דובר צה"ל

דובר צה"ל 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]