הלך לעולמו יו''ר קבוצת הכדורסל הפועל אילת לשעבר, מוטי אמסלם. מירי רגב: "תרם רבות לכדורסל בארצנו" - 0404
הלך לעולמו יו

הלך לעולמו יו"ר קבוצת הכדורסל הפועל אילת לשעבר, מוטי אמסלם. מירי רגב: "תרם רבות לכדורסל בארצנו"

משרד התרבות והספורט מרכין ראשו באבל ומביע את השתתפותו בצער המשפחה על לכתו בטרם עת של יו״ר קבוצת הכדורסל הפועל אילת לשעבר, מוטי אמסלם.

שרת התרבות והספורט, חה״כ מירי רגב אמרה: ״אני מביעה צער עמוק על פטירתו בטרם עת של מוטי אמסלם, יו״ר מועדון הכדורסל, הפועל אילת, לשעבר. מוטי תרם רבות לכדורסל בארצנו, היה ממייסדי קבוצת הכדורסל של גבעת שמואל, והצליח כיו״ר הפועל אילת להביא את המועדון להישגים מרשימים בשנים האחרונות. אני משתתפת בצער המשפחה ומחזקת את ידיהם״.

בדף הקבוצה 'הפועל אילת' נכתב: "הלב נשבר. מוטי אמסלם, יו"ר הקבוצה ב-6 השנים האחרונות, הלך הלילה לעולמו אחרי מאבק במחלה קשה. מוטי היה מעמודי התווך של הקבוצה ומהגורמים העיקריים להצלחתה בשנים האחרונות. גם כאשר המחלה מנעה ממנו לקחת חלק פעיל בניהול הקבוצה, התעקש מוטי לתרום ולעזור למען עתיד המועדון שהיה ככ יקר לליבו.

הנהלת הקבוצה, הצוות המקצועי והשחקנים משתתפים בצער המשפחה ומחזקים את ידם של רונית והילדים. מי יתן ולא תדעו עוד צער בחייכם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]