הסיבה ההזוייה בגללה הורדה נוסעת מהמטוס - 0404
הסיבה ההזוייה בגללה הורדה נוסעת מהמטוס ויקיפדיה

הסיבה ההזוייה בגללה הורדה נוסעת מהמטוס

נוסעת בחברת התעופה אמריקן אירליינס הורדה מהמטוס רגעים לפני ההמראה לאחר שבעלה קנה לה שני מושבים, אחד לה ואחד לצ'לו שלה. על פי הנוסעת, הסיבה לכך שהורדה מהטיסה הייתה בגלל גודל הצ'לו שלה.

עוד טוענת הנוסעת כי חברת התעופה הבטיחה לבעלה, בזמן שקנה את הכרטיסים, כי אין שום בעיה להעלות את כלי הנגינה למטוס אך כשעלתה על הטיסה התברר כי ישנה בעיה.

ג'אי טאנג, בעלה של המוזיקאית הנוסעת, כתב בפייסבוק האישי שלו: "רכשתי שני כרטיסי טיסה הלוך-חזור לה ולצ'לו שלה היישר מחברת התעופה אמריקן אירליינס. אמרתי להם במפורש שאחד מהכרטיסים הוא בשביל הצ'לו שלה. נאמר לי שזה מותר בהחלט ולא תהיה שום בעיה".

הנוסעת, סטודנטית למוזיקה באוניבריסטת דאפול שבשיקגו, טסה למיאמי על מנת להופיע בפסטיבל מוזיקה. בטיסה למיאמי הכל היה בסדר והצוות אפילו הציע לה חגורה מיוחדת שתתפוס את הכלי. אך כשעלתה לטיסה חזור, אנשי הצוות ביקשו ממנה לרדת מהמטוס. 

לדבריה, צוות המטוס אמר לה שהצ'לו שלה גדול מידי למושב אך היא התעקשה שהוא בדיוק בגודל. 

למרות שהצוות התעקש על כך שהנוסעת הורדה מכיוון שהמטוס לא היה מספיק גדול בשביל הכלי, טוען בעלה בפייסבוק כי היא הורדה מהמטוס מכיוון שהטיסה הייתה מלאה יותר מכפי שהמטוס יכול היה להכיל. "מעניין שאחרי שאשתי ירדה מהמטוס, חברה שהייתה איתה סיפרה לנו ששני נוסעים אחרים התיישבו במקומות שלה ושל הצ'לו שלה", כתב.

"הם יכלו להגיד לה שהיא לא יכולה לעלות למטוס עוד כשהזמנתי את הכרטיסים, או כשהיא עלתה לטיסה הלוך, או בעמדת הבידוק אך זה לא קרה. הם חיכו לרגע האחרון, אחרי שהיא כבר חגורה והצ'לו שלה מאובטח במקום בשביל לבעוט אותה החוצה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]