בנט: "הבית היהודי מגנה את הקמפיין שפורסם הבוקר על ידי סניף הבית היהודי בירושלים" - 0404
בנט:

בנט: "הבית היהודי מגנה את הקמפיין שפורסם הבוקר על ידי סניף הבית היהודי בירושלים"

קמפיין אנטי חרדי הזוי פורסם ע״י סניף הבית היהודי בירושלים וזאת לקראת הבחירות. הקמפיין מציג את החרדים באור אנטישמי ונראה כאילו נלקח מבית המדרש של הקרן לישראל החדשה.

בבית היהודי מתנערים מהקמפיין וטוענים כי זו לא דרכה של התנועה וכי המתמודדת חגית משה פעלה על דעת עצמה.

נפתלי בנט: "הקמפיין לא נעשה על דעת ההנהגה הארצית של המפלגה ולא מייצג את עמדתה כלפי הציבור החרדי. לא זו דרכנו".

מהבית היהודי נמסר: "מפלגת הבית היהודי מגנה בתוקף את הקמפיין שפורסם הבוקר ע״י סניף המפלגה בבחירות המוניציפאליות בירושלים. הקמפיין לא נעשה על דעת ההנהגה הארצית של המפלגה, ולא מייצג את עמדתה כלפי הציבור החרדי. לא זו דרכנו. אנו מאמינים בחיבור והידברות בין החלקים השונים בחברה הישראלית, ולא בהגדלת הקיטוב. טוב היה כי דבר זה לא היה בא לעולם. נפעל למנוע טעויות מעין אלו בעתיד".

ח״כ בצלאל סמוטריץ: "‏קמפיין כואב ומביש שפורסם הבוקר מטעמנו בבחירות המוניציפליות בירושלים נעשה שלא על דעתנו ואנחנו מתנערים ממנו באופן מוחלט ודורשים את גניזתו. מבקש להתנצל באופן אישי בפני מי שנפגע. נתחקר ונוודא בע"ה שטעויות חמורות כאלו לא יישנו. תודה לכל מי שהסב את תשומת ליבי לכך מהבוקר".

מפלגת האיחוד הלאומי אמרו בתגובה: "מפלגת האיחוד הלאומי מתנערת מהמודעה החמורה והמכאיבה שפורסמה היום בידיעות אחרונות. ירושלים היא עיר של אחדות וכל פילוג ושיסוי בין אוכלוסיות אינו דרכינו. אנחנו בבדיקה מול שותפינו כדי להבין איך יצא דבר תקלה שכזה בקמפיין ולדאוג לגניזתה באופן מיידי. מודעה שכזו אינה מקובלת עלינו ואנו מתנצלים על הטעות הנוראית ומבקשים את סליחתם של כל מי שנפגעו".

 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]