הסכם הפרוטקשן: חמאס שורף את ארצנו ואנחנו נעניק לארגון הטרור מתנות - 0404
הסכם הפרוטקשן: חמאס שורף את ארצנו ואנחנו נעניק לארגון הטרור מתנות

הסכם הפרוטקשן: חמאס שורף את ארצנו ואנחנו נעניק לארגון הטרור מתנות

פרוטקשן – אין מילה טובה יותר מלתאר את ההסכם המביש שאנחנו הולכים לקראתו מול ארגון הטרור חמאס. ישראל תשדרג את רצועת עזה ותקבל עליה את הרגיעה מצד חמאס.

ארגון הטרור חמאס ממשיך להכתיב את הקצב. הזוי לחשוב שבאמצעות בלונים ועפיפונים השיגו המחבלים את מבוקשם – ישראל יורדת על ארבע ומעניקה להם את כל שיבקשו.

אז הבטיח ליברמן והבטיח ראש הממשלה לפגוע בהם קשות, וחמאס המשיך לצחוק על כולנו. בלוני התבערה ממשיכים להתעופף חופשי מעל ראשינו והקבינט יתכנס היום לדון באישור הסכם דמי החסות – חמאס יעצור את הבלונים והטירוף על הגדר ואנחנו נעניק לו שורה של הטבות. נפתח להם מעברים, אפילו את רפיח ונסדר להם נמל. לא אחד. שניים.

כך פועלת תופעת הפרוטקשן: העבריין דורש כסף, בעל העסק מסרב ואז הוא מגלה ש״מישהו״ שרף לו את החנות. לבסוף, כדי להשיג שקט, הוא פשוט מתחיל לשלם לעבריין. זו בדיוק נוסחת חמאס: שורפים לנו את המדינה ואנחנו נשלם להם כדי לעצור את השריפות.

לא יאמן שישראל שלנו וצבאנו החזק והגדול ירדו לשפל כה עצום. לא יאמן שאוויר בבלונים מנצח טנקים, אוניות ומטוסים. בלתי נתפס שממשלת ישראל מתרפסת בפני האוייב. בלתי נתפס שהקבינט בכלל מתכנס על הזייה שכזאת. לכו תבינו!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]