ללא כל סיבה: תקף קשישה ברחוב וגרם לאשפוזה - השוטרים עקבו אחר טיפות הדם עד לביתו - 0404
ללא כל סיבה: תקף קשישה ברחוב וגרם לאשפוזה – השוטרים עקבו אחר טיפות הדם עד לביתו דוברות המשטרה

ללא כל סיבה: תקף קשישה ברחוב וגרם לאשפוזה – השוטרים עקבו אחר טיפות הדם עד לביתו

כתב אישום יוגש היום (א'),  כנגד תושב קריית גת בן 24 שנעצר לפני כשבועיים בחשד לתקיפת קשישה בת 77, עוברת אורח תמימה בפארק שכונתי בעיר, ללא כל סיבה וגרם לה חבלות של ממש. השוטרים שהגיעו לזירה, עקבו אחר טיפות הדם שהובילו אל ביתו של החשוד שנעצר.

שוטרים הוזעקו לרחוב יציאת תש״ז שבקריית גת בו הותקפה קשישה בעת שטיילה לתומה ברחוב. מעדויות ומהחקירה עולה כי החשוד חבט בפניה וכשנפלה ארצה לא חדל החשוד והמשיך בועט בפניה ובכל חלקי גופה. כוחות המשטרה שהגיעו למקום החלו בבירור נסיבות המקרה תוך תחקור ראשוני ומעקב אחר כתמי הדם שהובילו אותם אל ביתו של החשוד שם הוא אותר כאשר דם טרי על ידיו.

במקביל, פונתה הקשישה על ידי צוותי הרפואה, שהוזעקו אף הם, אל בית החולים לטיפול רפואי שם אושפזה כשהיא חבולה קשות בפניה. החשוד, שהבחין בשוטרים שהגיעו לעצרו, החל משתולל תוך ניסיונות לתקוף אותם וגרם נזק רב לרכושו בדירה, אך לבסוף נעצר ונכבל.

דוברות המשטרה

החשוד הועבר לחקירה בתחנת קריית גת בה מסר גרסתו. בסיום חקירתו נכלא החשוד ומעצרו הוארך בבית המשפט במספר ימים.

בדיקות מקצועיות שנערכו במעבדות הפורנזיקה של משטרת ישראל קבעו כי ממצאים פורנזיים שנדגמו על החשוד ועל נעליו קושרים אותו למעשה החמור שמיוחס לו. 

כאמור, המשטרה תגיש היום כתב אישום כנגד החשוד.

מהמשטרה נמסר כי, "משטרת ישראל תפעל נמרצות לאיתור חשודים ולחקירתם במטרה להגיע מהר ככל הניתן אל חקר האמת, מחד, ולהגביר את תחושת ביטחון הציבור הנורמטיבי, מאידך".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]