זעם בליכוד על אישור רחבת הרפורמים: ״נתניהו ושטייניץ סוחרים בכותל כאילו היה עסק פרטי שלהם״ - 0404
זעם בליכוד על אישור רחבת הרפורמים: ״נתניהו ושטייניץ סוחרים בכותל כאילו היה עסק פרטי שלהם״ 0404

זעם בליכוד על אישור רחבת הרפורמים: ״נתניהו ושטייניץ סוחרים בכותל כאילו היה עסק פרטי שלהם״

חברי כנסת בליכוד וחברי מרכז זועמים על ראש הממשלה בנימין נתניהו ועל השר יובל שטייניץ, שביצעו מחטף ואישרו את עבודות השיפוץ להרחבת רחבת הרפורמים בכותל המערבי.

כזכור, השרה מירי רגב התפטרה מוועדת השרים למקומות הקדושים מאחר ולא היתה מוכנה לקחת חלק במסירת הכותל לרפורמים הפוגעים ביהדות ואחריה התפטרו גם השרים איילת שקד ודוד אזולאי. בכך, נותרה הוועדה יתומה וזאת לאחר שגם אף אחד מבין שרי הליכוד לא הסכים להצטרף אליה ולקחת חלק באישור הבעייתי.

כאשר נותר לבד, נתניהו פנה לחברו, השר יובל שטייניץ וזה הסכים לשכב על הגדר ולזרום. השניים אישרו את ההרחבה וזאת מבלי לעדכן אפילו את שר הדתות. את הידיעה בנושא הם קראו באתר ״וואלה״, שחשף את המחטף.

גורמים בליכוד זועמים ומבהירים כי המחטף הזה נעשה מאחורי גבם: ״על פי חוק העתיקות חובה לקבל אישור מהשרים שעל פי החוק חברים בוועדה – שר תרבות, שר משפטים ושר דתות ומה שנעשה כאן נוגד את החוק. למה אנחנו צריכים על הראש את הכאוס הזה? למה אנחנו צריכים להיות אלה שפותחים את השורות לסוס טרויאני שיביא עלינו אסון ויפגע במסורת ישראל? מה דחוף לראש הממשלה לאשר את הדבר הזה״.

״נתניהו ושטייניץ סוחרים בכותל כאילו היה עסק פרטי שלהם״, אמר ח״כ בליכוד לחדשות 0404.

מלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו נמסר לחדשות 0404 כי האישור בוצע ע״פ החוק.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]