יום הולדת בשמיים: ליברמן עצר דלק וגז לעזה - מאות בלונים ממשיכים לבקר בישראל - 0404
יום הולדת בשמיים: ליברמן עצר דלק וגז לעזה – מאות בלונים ממשיכים לבקר בישראל דוברות שדות נגב

יום הולדת בשמיים: ליברמן עצר דלק וגז לעזה – מאות בלונים ממשיכים לבקר בישראל

לא סופרים אותנו. אין משפט אחר שיכול לתאר את ההזיה שמתרחשת מעל ראשינו ומעל ראשו של שר הביטחון, אביגדור ליברמן. הבט נא השמימה וספור הבלונים.

אז שר הביטחון הכריז אתמול שהוא עצבני. הוא עצר את מעבר הדלק והגז לרצועת עזה בתגובה לטרור הבלונים. בתגובה לשריפת ים של דונמים ביישובי החוטף ובתגובה לכך שילדי החוטף חוששים אפילו מבלון יום הולדת, כי הזהירו אותם שאולי מדובר בפצצה.

אותו ליברמן, עצבני כל כך, עד שהחליט שהוא לא יורה במפריחי הבלונים, אלא הבהיר כי צריך לפגוע רק במשלחים שלהם – באלה שאומרים להם להפריח. במילים אחרות, ליברמן דרבן עוד יותר את מפריחי הבלונים שיידעו כי אין שום סיכוי שמישהו יפגע בהם. אם זו לא הזיה – מה היא הזיה?

ואכן, חמאס הבין מהר מאוד את המסר. מאות בלונים התעופפו לעבר ארצנו מאז ההכרזה אתמול והם ממשיכים להתעופף גם בעת כתיבת שורות אלה. חלקם נוחתים על קווי מתח גבוה, על גגות כלי רכב, במתחם בריכה, בחצרות גנים ובתי ספר וכמובן – בתוך השדות והחורש ושורפים את הכל. שורפים לנו את הלב.

אכן, אחלה תגובה ישראלית. אחלה תשובה לטרור. מרגע זה יידע כל מחבל – אנחנו לא נפגע בך, אלא ננסה לפגוע רק במי ששלח אותך (וגם את זה לא נעשה). ב-י-ז-י-ו-ן !!!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]