סרגון תשדרג רשתות של מפעיל סלולרי מוביל באפריקה לאספקת שירותי 4G - 0404
סרגון תשדרג רשתות של מפעיל סלולרי מוביל באפריקה לאספקת שירותי 4G אורה בשן

סרגון תשדרג רשתות של מפעיל סלולרי מוביל באפריקה לאספקת שירותי 4G

סרגון נטוורקס המומחית מספר אחת בשוק רשתות התמסורת האלחוטית (Wireless Backhaul), הודיעה היום כי מפעיל סלולרי מוביל, Tier-1, באפריקה יטמיע את פלטפורמת ה- FibeAir IP-20 ושירותים נלווים לשדרוג רשתות הגישה ושדרות הרשת הראשיות במספר מדינות לשירותי 4G. בעזרת מאמצי שדרוג אלו מצפה המפעיל להאיץ את קישוריות ה- 4G לאזורים מרוחקים ולאפשר צמיחה כלכלית בערים, עיירות וכפרים מרוחקים. אזורים אלו מאופיינים באקלים קיצוני ולכן נדרשים פתרונות תמסורת אלחוטית אשר יכולים לספק קיבולת תמסורת רשת 4G על פני מרחקים ארוכים בתנאי שטח קשים ובתנאי מזג אוויר קיצוניים.

הלקוח מחליף את מוצרי המתחרים המותקנים ברשת שלו בפלטפורמת ה- IP-20 של סרגון על מנת להבטיח קיבולת בקצב עבודה מהיר במיוחד ולתמוך בעליה המשמעותית בדרישה לקיבולת עם המעבר לרשת 4G. סך ההזמנות אשר התקבלו מלקוח זה מתחילת השנה ועד היום למוצרים ושירותים נלווים של סרגון בפרויקט זה מסתכם ב- 7.8 מיליון דולר.

המפעיל המוביל מעוניין לספק יותר שירותים באמצעות הרחבת הכיסוי שלו לטובת שיפור איכות החיים והנעת צמיחה כלכלית במדינות. לפיכך, בכוונתו לשדרג במהירות את רשת הגישה והרשת המרכזית מ- 2G ו- 3G ל- 4G. על המפעיל להתמודד עם אתגרים אלו במדינות המאופיינות באקלים קיצוני, החל מהמדבריות החמות ביותר בהן מתרחשות סופות אבק וחול קיצוניות, לאזורים טרופיים עם גשמים כבדים ביותר והצפות, דבר ההופך את התמסורת האלחוטית לרשתות 4G למאתגרת במיוחד לאספקה על פני מרחקים של 60 ק"מ.

המפעיל דורש פתרון המאפשר היקפי קיבולת תמסורת בקצבים גבוהים מאד במקטעים שונים של הרשת, תוך שדרוג מהיר להבטחת רצף השירות ויעילות תפעולית. בעזרת יכולותיה המוכחות באספקת קיבולת גבוהה במיוחד באקלים קיצוני, סרגון מספקת תמסורת רשת 4G הזמינה תמיד ולכל מרחק. פלטפורמת ה- IP-20 של סרגון סקלאבילית במיוחד, בעלת אפשרות התקנה מהירה, המציעה פתרון מקיף של תמסורת אלחוטית ומאפשרת למפעיל לספק קצבים גבוהים במיוחד (Multi Gbps) תוך שימוש מינימאלי במשאבי ספקטרום ושימוש באנטנות הקיימות באתרים – וזאת לטובת שדרוג רשת מהיר. נוסף על כן, הפתרון מאפשר למפעיל להקטין צריכת אנרגיה ברשת בעד כ- 20%, וכן שחרור שטחי נדל"ן באתרים לטובת צמיחת רשת עתידית.

"ככל שעולה דרישת הלקוחות באפריקה לתקשורת סלולרית רחבת פס במהירות גבוהה, סרגון מסייעת ללקוחותיה האפריקניים לתכנן, להטמיע ולשדרג את רשתותיהם", אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "אנו מגדילים את נתח השוק שלנו ככל שהמפעילים מוצאים את הפתרונות והשירותים שלנו חיוניים לשדרוג יעיל של הרשתות שלהם הפועלות בתנאי שטח קשים בעלי אקלים קיצוני. אנו מחויבים לעזור ללקוחותינו באפריקה להניע צמיחה כלכלית ולשפר את איכות החיים של לקוחותיהם תוך אספקה עקבית של קיבולת תמסורת רשת גבוהה, בעלות משתלמת ובמהירות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]