הותר לפרסום: נעצר ערבי שפרץ לרכב בחניון טרמינל 3 בנתב"ג וגנב ממנו M-16 מקוצר - 0404
הותר לפרסום: נעצר ערבי שפרץ לרכב בחניון טרמינל 3 בנתב חדשות 0404

הותר לפרסום: נעצר ערבי שפרץ לרכב בחניון טרמינל 3 בנתב"ג וגנב ממנו M-16 מקוצר

חקירה של משטרת ישראל הובילה למעצר ולהגשת כתב אישום נגד נור א-דין ג'זאווי בן 36 תושב הכפר א-רם צפונית לירושלים, לאחר שפרץ למכונית בנתב"ג וגנב ממנה רובה סער מסוג m-16 מקוצר ומזוודה עם חפצים אישיים.

האירוע התרחש ב-11.7.18 סמוך לשעה 23:00, אשר חיילת תושבת מרכז הארץ הגיעה עם אחותה לאסוף ברכבן קרובת משפחה שהגיעה מטיסה מחו"ל. החיילת שישבה במושב הקדמי הניחה את נשקה מתחת לכסא ובמושב האחורי הניחה את תיקה שהכיל שתי מחסניות. השתיים החנו את הרכב בחניון הסמוך לטרמינל 3, והחיילת החליטה להשאיר את הנשק במכונית ומעליו להניח על המושב את התיק שיסתיר אותו.

הנאשם שהגיע לשטח נתב"ג ברכב, החנה את מכוניתו באיזור טרמינל 3 והחל להסתובב בחניון, כאשר ברשותו אמצעי אלקטרוני המאפשר פתיחת כלי רכב מרחוק. הנאשם הגיע לרכב בו נסעה החיילת שחנה במקום, גרם לפתיחתו באמצעות לחיצה על האמצעי האלקטרוני וגילה כי ברכב מצויים חפצים.

הנאשם עזב את הרכב בכדי להערך לגניבת החפצים, חזר כעבור דקות ספורת כאשר חולצתו מסתירה את פרצופו, נטל את הנשק והכניס אותו למזוודה שהיתה ברכב, ולאחר מכן עזב את המקום במונית שהסיעה אותו לבית חנינה.

צוות חקירה של משטרת ישראל בנתב"ג פתח בחקירה במהלכה הצליחו לאתר את האיש והוא נעצ. בחקירה עלה כי החשוד הגיע לרמאללה סמוך למועד הפריצה שם ביקש למכור את החפצים שגנב. כלי הנשק לא אותר עד היום.

בחקירתו הצליחו החוקרים לאסוף ראיות נגדו בגין מעורבות בפריצות נוספות שביצע לכלי רכב באור יהודה, שם גנב באחד מהם תיק עם כרטיסי אשראי כסף מזומן וחפצים אישיים, וברכב השני מחשב נייד ומסמכים.

נגד הנאשם הוגש כתב אישום ובקשת למעצר עד תום ההליכים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]