כך תבחרו דוג-ווקר להוצאת הכלב בזמן החופשה - 0404
+
כך תבחרו דוג-ווקר להוצאת הכלב בזמן החופשה Pixabay

כך תבחרו דוג-ווקר להוצאת הכלב בזמן החופשה

מתכננים לצאת לחופשה בארץ או בחו"ל? האם הזמנתם נופש באילת, בצימר בצפון או דיל ביעד אקזוטי בחו"ל? ובכן, רגע לפני שאתם ממהרים לארוז מזוודות ולצאת לחופשה השנתית עליכם לדאוג גם לכלבכם המהווה חלק בלתי נפרד מהמשפחה.

אם אתם יוצאים לנופש בארץ יתכן ותוכלו לקחת את הכלב עמכם, אחרת עליכם לדאוג לפנסיון, לילד של השכנים שידאג לכלב או לסידור אחר, אך עדיף להזמין שירותי דוג-ווקר באפליקציה חדשנית וידידותית למשתמש. כך תוכלו לצאת לחופשה בראש שקט, והכלב שלכם יזכה לטיולים ממושכים ולטיפול חם ומסור.

גם הכלב זקוק לחופשה

בזמן שאתם מבלים וחוגגים בחופשה שלכם, לבטח אתם מעוניינים לדעת כי הכלב שלכם גם נהנה ומבלה, וכי לא חסר לו דבר.

עליכם לזכור כי כל כלב זקוק לפחות לשלושה טיולים ממושכים מדי יום, לחיבוקים, לליטופים ולתשומת לב. מעבר לאוכל ולמים טריים, הכלב חייב לפרוק אנרגיות, לשחק ולהשתולל, וכמובן עליו לעשות את צרכיו בחוץ. לכן, חשוב להזמין שירות דוג-ווקר או דוג-סיטר לכלב שלכם לפני יציאתכם לחופשה בארץ או בחו"ל.

במקום לחפש אלטרנטיבות כמו סידור עם ילד של השכנים תמורת תשלום, אחסון הכלב בפנסיון כלבים במושב וכדומה, מזמינים בקליק מהיר שירות הוצאת כלבים באפליקציה ייעודית וחדשנית, ולאורך כל ימות החופשה יש מי שדואג לכלב האהוב הנותר מאחור.   

מה כולל השירות ואיך להזמין?

שירות הוצאת כלבים מתחיל במפגש הכרות ראשוני עם הכלב וטיול משותף של הדוג-ווקר עם חיית המחמד. אמנם, ברוב המקרים אין צורך במפגש הכרות מאחר וכל נותני השירות באפליקציה עוברים הכשרה יסודית והם בעלי ניסיון רב בטיפול בכלבים.

חשוב לדעת כי הזמנת שירות הוצאת כלבים באמצעות האפליקציה מאפשרת לכם לעקוב אחרי הטיול של הכלב בחוץ, באמצעות האפליקציה ניתן לבדוק מתי הכלב יצא לטיול ומתי חזר, מהו מסלול הטיול ובסוף הטיול אתם זוכים למידע עדכני אודות התנהגות הכלב, האם הוא עשה את צרכיו והאם היו בעיות מיוחדות.

ניתן לבחור טיולים של 20 דקות עד שעה, התעריף משתנה בהתאם למשך הטיול. לפני הזמנת השירות כדאי לעדכן את צוות האתר בפרטים חשובים אודות הכלב והתנהגותו, האם הוא עובר אילוף ואתם מעוניינים שבמהלך הטיול יתרגלו אתו פקודות שונות, האם הוא ידידותי לכלבים אחרים וכדומה.   

בנוסף, אם אתם מתכננים חופשה ממושכת כדאי לשקול שירות דוג-סיטר, יש שתי אפשרויות – דוג סיטינג בביתו של מטפל הכלבים או שירות בביתכם.

אם אתם מעדיפים שהכלב יישאר בבית במהלך החופשה שלכם כדאי להזמין דוג-סיטינג בבית הלקוח, וכך הכלב יזכה לטיפול צמוד, ליחס חם ואוהב כל זמן ההיעדרות שלכם ולטיולים ממושכים, לפחות 3 פעמים ביום.

ניתן להזמין שירות דוג-ווקר בקליק מהיר בכל רגע, אפשר לתאם מראש טיולים לכלב בהתאם להרגליו ולצרכיו הייחודיים, ובזמן החופשה תוכלו לעקוב אחרי הטיול ואפילו לקבל תמונות של הכלב מבלה, משחק עם כלבים אחרים וכדומה.