ח״כ אורן חזן: ״הפיגוע באדם - תוצאה של מדיניות רופסת של שר הביטחון״ - 0404
+
ח״כ אורן חזן: ״הפיגוע באדם – תוצאה של מדיניות רופסת של שר הביטחון״ ערוץ 20

ח״כ אורן חזן: ״הפיגוע באדם – תוצאה של מדיניות רופסת של שר הביטחון״

ח״כ אורן חזן תקף בחריפות את מדיניות ההבלגה של ממשלת ישראל וטען כי המדיניות הרופסת של שר הביטחון היא זו שהביאה לפיגוע הקשה ביישוב אדם.

ח״כ חזן אמר לחדשות 20: ״ערב קשה אבל ערב לא מפתיע. זו תוצאה של מדיניות יד רכה. אני לא מתפלא שערב כזה מתסיים ומצד שני האויב מברך על הפשע והפגיעה בעם היהודי. זו תוצאה של רפיסות במאבק מול חמאס. שלא יגידו לי שזו לא השעה לדבר על זה. זה בדיוק הזמן״.

חזן המשיך ואמר: ״זו שעת מבחן וצריכים לעשות חושבים. שר הביטחון צריך לעשות חושבים – האם להמשיך ברפיסות או לשנות כיוון… החמאס מרים את ראשו ואנחנו מתקפלים ואז שוב מרים ראשו, יורה רקטות ואנחנו שוב מתקפלים, שוב מרים ראש עם עפיפונים ובלונים ואנו שוב מתקפלים, רוצח חייל ושוב אנחנו מתקפלים. לא פלא שכך זה נגמר… בפיגוע הזה״.

חזן דורש מליברמן לפגוע בחמאס בכל הכוח: ״להכנס בכל הכוח ובעוצמה, בלי פחד. הם אלה שצריכים לחיות בפחד, לא אנחנו. זו מדיניות רופסת של שר הביטחון. חובה לפגוע ולגדוע את ראש הנחש. אסור לעבור על הפיגוע הזה בשתיקה. מספיק. אני לא רוצה לחזור למציאות של לוויות מידי יום, אזעקות מידי יום, שדות שנשרפים. זו לא שגרה שמדינת ישראל יכולה לקבל. לא ייתכן שאנחנו יורים על מחסנים ריקים ועל דיונות״.