חגיגות תמימי בחאן אל אחמר - יריקה בריבונות ישראל - 0404
+
חגיגות תמימי בחאן אל אחמר – יריקה בריבונות ישראל שלמה מור, 0404

חגיגות תמימי בחאן אל אחמר – יריקה בריבונות ישראל

בעקבות הפרסום כי עהאד תמימי אשר הורשעה לאחר שסטרה לחייל צה״ל תגיע ביום ראשון לאחר שחרורה למסיבת עיתונאים בחאן אל אחמר, דורשים בפורום עוטף ירושלים ותנועת רגבים לעצור את החרפה.

״הרשות צוחקת בחאן אל אחמר על מדינת ישראל. אומרים בפורום עוטף ירושלים וממשיכים: "אחרי שהצליחו ע״י עורכי דינם וסיוע שופטי בגצ לעכב פסק דין חלוט אשר קבע לפנות את המאחז הבלתי חוקי, הם ימשיכו את חגיגות הריבונות עם הגיבורה שהשפילה חיילי צה״ל.

חגיגות השחרור במאחז הבלתי חוקי מוקפת בדגלי הרשות הם יריקה בריבונות ישראל! על מדינת ישראל לעצור את הפארסה הזאת מיד! אנחנו קוראים לראש הממשלה ולשר הביטחון לא לאפשר את קיום האירוע המביש בחאן אל אחמר ולדאוג שבדיון שבוע הבא בבג"צ תדרוש המדינה כי עיקרון סופיות הדיון יחול בצורה ברורה גם על ערבים ולא רק על יהודים וכי המאחז יפונה מיידית".

בתנועת רגבים מוסיפים ואומרים: "חגיגות השחרור המתוכננת של עאהד תמימי שתקפה והכתה חייל צה"ל דווקא בחאן אל אחמר, מעידה ומוכיחה כי כל הקרקס המשפטי שדחה שוב ושוב את מימוש פסק הדין, הוא מהלך מתוזמר ומתוכנן מצד הרשות, המשתמשת בתושבי המקום כחיילים בלוח השחמט שלה, ונעזרת במדינות אירופה הצבועות הן בבניה בלתי חוקית והן בניסיון למנוע את מימוש פסק הדין של בג"ץ באמצעות לחץ דיפלומטי.

מדינת ישראל חייבת לשים מיידית סוף לקרקס הבלתי תמים בחאן אל אחמר, ולומר לרשות: "עד כאן!".