נבחרת ישראל השיקה את המדים החדשים במסגרת ההסכם עם פומה - 0404
+
נבחרת ישראל השיקה את המדים החדשים במסגרת ההסכם עם פומה דוברות ההתאחדות לכדורגל

נבחרת ישראל השיקה את המדים החדשים במסגרת ההסכם עם פומה

נבחרת ישראל משיקה היום (חמישי) את המדים החדשים במסגרת הסכם התקשרות לארבע שנים עם חברת דלתא, היבואנית הבלעדית של מותג הספורט הגרמני המוביל PUMA.

ההתאחדות לכדורגל בישראל חתמה על הסכם במסגרתו פומה תעניק חסות ותספק את הציוד לכל נבחרות ישראל בכדורגל בוגרים, נשים, נוער, נערים ונבחרות קטרגל. ההסכם שנחתם הינו ל-4 שנים וייכנס לתוקף החל מיולי 2018.
 
במסגרת ההסכם, פומה תספק לכל נבחרות ישראל בכדורגל את הציוד הנדרש ובכלל זה: מדים רשמיים למשחקים, מדים וביגוד לאימונים, נעליים וכל ציוד רשמי של הנבחרות השונות.
 
פומה עבדה על עיצוב מיוחד של מדי נבחרות ישראל בכדורגל, כשהקונספט החדש של המדים הוא עיצוב עם ניחוח רטרו למדים של נבחרת ישראל האגדית של מונדיאל מקסיקו 1970.
 
רתם קמר, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל: "הבחירה בפומה היתה חלק ממהלך אסטרטגי ארוך טווח, שמבטיח את העמדת התנאים הטובים ביותר עבור נבחרות ישראל, ודאי בכל הקשור לציוד.

נבחרות ישראל ייהנו משיתוף פעולה עם החברה המובילה בתחום ואני מאמין שאת התוצאות ייראו על המגרש ובכל אספקט אחר של המשחק. העיצוב החדש של המדים הוא בשורה גדולה ומזכיר ימים נפלאים של הכדורגל שלנו, אליהם אנו שואפים לחזור בהקדם".

צביקה שווימר, מנכ"ל דלתא: "אני גאה להוביל את הפקת מדי נבחרת ישראל בחסות פומה. חברת פומה העולמית עבדה על עיצוב מיוחד למדי נבחרות ישראל בכדורגל, כשהקונספט החדש של המדים הוא עיצוב עם ניחוח רטרו בהשראת המדים של נבחרת ישראל האגדית ממונדיאל מקסיקו בשנת 1970. אני בטוח כי מדים אלו ילוו את הנבחרות בהצלחה ובגאווה במשחקיהם בארץ ועולם".