עד 500 שקלים: כך מארגנים יומולדת מתנפחים - 0404
+
עד 500 שקלים: כך מארגנים יומולדת מתנפחים

עד 500 שקלים: כך מארגנים יומולדת מתנפחים

השכרת מתנפחים, יכולה להוסיף הרבה גיוון וכיף לאירוע. ילדים אוהבים מתנפחים. ילדים אוהבים לקפוץ, ולהתגלש במתקנים המתנפחים. חשוב לשמור שהחוויה לא תיהפך חלילה לנזק לאחד מהילדים, בגלל פגיעה בעת הקפיצה. לכן, אנו מביאים 5 דברים שחשוב להקפיד עליהם בעת השכרת מתנפחים.

האם יש תקן למתנפחים?

העולם המתפתח של מכונות הייצור, מאפשר לכל אחד לעצב צורת טרמפולינה, ולשלוח למפעלי הייצור. אולם, צריך שיהיה תקנים לטרמפולינות. מכון התקן הישראלי, דואג לתקני ייצור. ישנם תנאים מסויימים שצריכים להיות בייצור המתנפח, על מנת שיהיה למתנפח תקן. תקנים אלו, נועדו לשמור על בטיחות הקופצים. לכן, כאשר מתכננים השכרת מתנפחים, חשוב לבדוק האם למתנפחים של החברה עליה אתם מבררים, קיים תקן.

מבוגר אחראי על הילדים הקופצים:

בשביל לשלב מתנפחים בצורה מוצלחת באירוע, לא מספיק רק למצוא חברה של השכרת מתנפחים. יש להשקיע מחשבה מקדימה, מי יהיה אחראי על הילדים הקופצים. לא מומלץ לתת לילדים לקפוץ לבד. לפעמים ילדים משתוללים, ודוחפים אחד את השני בצורה מסוכנת. לכן, יש למצוא מבוגר אחראי, שיפקח ב7 עיניים על הילדים. במידה ואין לכם מבוגר מתאים, תוכלו לשכור עובדים מטעם חברת ההשכרה, שישגיחו על הילדים.

לדאוג שהילדים חולצים נעליים:

פרט זה נראה שולי בעת השכרת מתנפחים. אולם, על המבוגר האחראי, לוודא שהילדים חולצים נעליים לפני העלייה למתקן. אחרת, הנעל עלולה ליצור חור במתקן. מעבר לנזק הכספי, חור במתקן, מפר את האיזון והשיווי משקל, ועלול לגרום לנפילה של הילדים על הרצפה, ולפציעה חלילה.

לשים את הגנרטור הרחק מהילדים:

כאשר שוכרים גנרטור לאירוע המשלב השכרת מתנפחים, חשוב מאוד שהגנרטור לא יהיה בקרבת הילדים. יש לשים את הגנרטור באזור מרוחק, ולהשתמש בחוטים מאריכים.