מימין ומשמאל - יש לך אדוני ראש הממשלה תמיכה מלאה מעם ישראל לרסק את מחבלי חמאס! - 0404
+
מימין ומשמאל – יש לך אדוני ראש הממשלה תמיכה מלאה מעם ישראל לרסק את מחבלי חמאס! 0404

מימין ומשמאל – יש לך אדוני ראש הממשלה תמיכה מלאה מעם ישראל לרסק את מחבלי חמאס!

קונצנזוס מלא. עם ישראל דורש את ריסוק חמאס בעזה וכמה שיותר מהר. אדוני ראש הממשלה, אין לך צורך לחשוש. מעבר מהיר שלך על תגובות עם ישראל בדף הפייסבוק שלך, שבו חברים יותר מ-2.3 מיליון גולשים – כלי התקשורת הגדול בישראל, יציג בפניך את התמיכה האדירה מרוב חלקי העם לפעולה נחרצת וכואבת מאוד כלפי האוייב האכזר בעזה.

הבט בתגובות, כנס לפרופילים של המגיבים ותגלה לא מעט אנשי שמאל. כן, לא קיצוניים הזויים, אלא אחים שלנו, שחושבים אחרת בנושאים שונים ומגוונים, אבל חושבים בדיוק באותה הדרך כלפי הטרור – שאותו יש למגר ומייד. עם ישראל דורש תגובה קשה מאוד. עם ישראל דורש להוריד את מחבלי חמאס על הברכיים ולהתחנן בפניך לעצור. תן להם להתחנן, תן להם פעם אחת להבין שלא ניתן להפיל שערה אחת מראשו של חייל צה״ל, שלא ניתן לגרום לנפגעים וחרדות בקרב יישובי העוטף. הכל ביידים שלך. הוראה אחת – והסיפור העזתי ייראה אחרת.

אתה לא צריך לחשוש. גם עם ישראל אינו רוצה להכניס את חיילינו היקרים, ילדינו הנפלאים, לתוך הבוץ העזתי המסוכן. אין צורך ואסור להכניס כוחות רגליים. יש לנו חיל אוויר מדהים, יש לנו חיל הים נפלא, שיריון ותותחנים. 1,000 מטרות טרור יעשו מהר מאוד את העבודה. פגע במחבלים ישירות, השמד אותם. הפעל את הכוח האמיתי של צה״ל ותן לנו אוויר לנשימה. נגבה אותך בכל מקום. ניתן לך את הגב הגדול ביותר שקיבל עד היום מנהיג בישראל.

בדיוק כפי שחזרת בך עם מתווה המסתננים והיית קשוב לקולו של העם, אתה יכול לעשות זאת גם כעת. פשוט להקשיב לנו. להקשיב לאלה שבאמת מאמינים שאתה מנהיג אמיתי, מהטובים ביותר שידענו. עם עובדות אי אפשר להתווכח. אנחנו איתך ואנחנו בטוחים ויודעים שרק מנהיג רציני כמוך יידע להבין את רחשי העם, לחזור בו ולצאת למתקפה.

אנא, החזר לנו את יכולת ההרתעה. החזר לנו את הביטחון, הכוח, את האמונה בצבא האדיר שלנו.

בתקווה שתלך איתנו, כי אנו זקוקים לך בעת הזאת, חזק מתמיד!

בועז גולן