ממשיכים להתרחב: עשרות יח"ד חדשות ייבנו באיתמר - 0404
ממשיכים להתרחב: עשרות יח רועי חדי

ממשיכים להתרחב: עשרות יח"ד חדשות ייבנו באיתמר

לפני כ-3 שנים, באוהל המחאה של ראש מועצת שומרון יוסי דגן וראשי ההתיישבות, אושרה לראשונה לאחר 30 שנה התב"ע באיתמר. כיום, היישוב  ממשיך בגדילה וכעת מתרחב עם בתי קבע חדשים: הסכם לבניית 62 יח"ד באיתמר נחתם השבוע בהשתתפות ראש המועצה האזורית שומרון – יוסי דגן, יו"ר ועד הישוב – חננאל אלקיים ומנכ"ל חברת הבנייה 'הר כביר' – צביקה פרוכט.

בשנה האחרונה הגיעה קליטת המשפחות החדשות באיתמר לשיא, כאשר שכונות הדיור הזמני התמלאו ומסתיימת הכשרתה של שכונת קרוואנים רביעית. בתי הקבע ביישוב בתפוסה מלאה וזוגות צעירים חדשים הגיעו לאחרונה ליישוב.

יו"ר המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, ברך על חתימת ההסכם ואמר: "אנחנו שמחים לראות בפריחתו ושגשוגו של הישוב איתמר. הקליטה ביישוב מגיעה לשיאה, והמרקם הקהילתי נהדר. זהו צעד נוסף בדרך לפיתוח האזור כולו. בנוסף, בעוד זמן לא רב מתחילות העבודות על כביש עוקף חווארה, מה שיאפשר גם גישה נוחה למקום. אנחנו מחכים לתושבים נוספים שיציפו את האזור ויחזקו אותו".

חננאל אלקיים, יו"ר היישוב איתמר, מסר: "יום חג לאיתמר: היישוב איתמר מצוי בצמיחה והתרחבות. חתימת הסכם הבנייה, לצד חינוך מצויין וקהילה מתרחבת, תאפשר את הרחבת היישוב וקליטת המשפחות הרבות שחפצות לגור כאן ביישוב. אנו שמחים בהמשך שיתוף הפעולה המבורך עם חברת 'הר כביר', שבנתה מספר פרוייקטים ביישוב, בעלת ניסיון רב והיכרות עם צרכי הקהילה על כל גווניה החדשים", אמר אלקיים והוסיף: "אנחנו רואים את פיתוח הישוב כחלק ממשי מתהליך הגאולה והתגשמות חזון הנביאים".

ההסכם שנערך ונחתם השבוע, מאפשר לחברת הר כביר לשווק ביישוב יח"ד במספר דגמים ומבטיח את המשך הבנייה ביישוב.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]