ארגון עד כאן: מדריכת הסיורים שאמרה קדיש על מחבלים - אנרכיסטית מארגון אחוות עמים - 0404
+

ארגון עד כאן: מדריכת הסיורים שאמרה קדיש על מחבלים – אנרכיסטית מארגון אחוות עמים

ארגון עד כאן חשף בעבר כי נינה מוריס-אוואנס, שפוטרה לאחרונה מתפקידה כמדריכת נוער בריטי במסע בארץ, לקחה חלק פעיל בפעילויות של תכנית אחוות עמים נגד הכיבוש שמומנו על ידי הסוכנות היהודית.

בארגון עד כאן מצביעים על כך כי נינה מוריס-אוואנס, מי שארגנה אמירת קדיש ציבורית על מחבלי חמאס מעזה ופוטרה השבוע מתפקידה כמדריכת סיורים בירושלים לבני נוער מהתנועה הרפורמית RSY-NETZER עקב כך, תועדה ע"י עד כאן כשתקפה את חיילי צה"ל במסגרת תוכנית אחוות עמים.

נזכיר כי אחוות עמים היתה תכנית רדיקלית שפעלה להבאת צעירים מחו"ל לארץ למשך מספר חודשים, כביכול על מנת להכיר את הסכסוך בירושלים לעומק. בפועל, הפעילויות במסגרתה כללו התנדבות במאחז 'סומוד', מחנה ערבי לא חוקי בדרום הר חברון בסמוך למושב כרמל, מאחז ערבי שפונה מספר פעמים על ידי צה"ל ונבנה שוב ושוב. במהלך ההתנדבות ב'סומוד' נטלו פעילי אחוות עמים חלק פעיל בבנייתו, והתעמתו עם כוחות הביטחון במהלך פנוי המאחז.

עוד חשף ארגון עד כאן כי תכנית אחוות עמים פעלה במסגרת תכנית 'מסע' המתוקצבת על ידי הסוכנות היהודית, תוך העברת כספי משלם המיסים הישראלי לידי אנרכיסטים הפועלים נגד המדינה ומתעמתים חיילי צה"ל.

בארגון עד כאן מוחים כנגד העסקת פעילה אנרכיסטית ידועה בתור מדריכת בני נוער בסיור שמטרתו, על פי אתר תנועת הנוער, "לחקור את ישראל ואת כל מה שיש לה להציע, לעסוק ביהדות מתקדמת בישראל ולהציג מה זה להיות ציוני רפורמי". בארגון אומרים כי ניתן ללמוד מהעסקת מוריס-אוואנס על יחסה של התנועה הרפורמית למדינת ישראל ולצה"ל.

גלעד אך מנכ"ל ארגון עד כאן מסר כי: "אמירת קדיש בלב ליבה של ירושלים על מחבלים מהחמאס אשר ניסו להסתנן לישראל בכדי לרצוח יהודים, וזאת על ידי יהודים אזרחי בריטניה הינה מחזה בלתי נתפס של טמינת הראש בחול ואימוץ המסורת הנוצרית להגשת הלחי השנייה לרוצחים שלך כמיטב השיטה הרפורמית.

כבר לפני שנה הצבענו על התופעה בקרב גורמים רדיקלים אלו שלמרבה האבסורד גם קיבלו מימון עבור פעילותם מהסוכנות היהודית. הגיע הזמן להתחיל לפעול גם נגד היהודים אויבי ישראל ולפחות למנוע מהם כניסה לארץ כפי שבוצע השבוע".