כך תקנו רכב עבודה בפשטות ובקלות - 0404
+
כך תקנו רכב עבודה בפשטות ובקלות צילום: שאטרסטוק

כך תקנו רכב עבודה בפשטות ובקלות

כל בעל עסק או חברה מכיר בעובדה שעל מנת לבצע את העבודה כפי שצריך יש להצטייד ברכב עבודה מתאים.

ישנם סוגים רבים של עבודות וכל עבודה תתבצע על ידי סוג אחת של רכב: אם מדובר על עבודת שיפוצים אז יתכן שנזדקק לטנדר פתוח או אפילו ג'יפ, עבודת מכירות יכולה להתבצע על ידי רכב בעל נפח אחסון. כמו כן,רכב להובלה גם כן יכול להיות טנדר פתוח או סגור.

על מנת להשיג רכב עבודה מתאים ניתן לפנות לחברת ליסינג אשר מציעה מגוון גדול של מכוניות למכירה מיד שניה. ישנו טווח מחירים רחב מאוד וכל אחד יוכל לגלות את הרכב המתאים.

אילו שירותים ניתן לקבל בחברת ליסינג?

פניה לחברת ליסינג היא פתרון מצוין במקרה שבו אתם זקוקים לרכב עבודה טוב ואמין אך מעדיפים שלא להשקיע בו כסף רב. כלומר במקרים רבים מדובר על רכב כמו חדש, תקין ומטופל שמחירו יהיו נמוך יותר מאשר רכב חדש:

מבחר-

חברת ליסינג מציעה לכם פתרונות אשר מותאמים לכל סוגי העסקים. אין זה משנה אם מדובר על עסק גדול או בינוני ואפילו קטן.

מימון-

ניתן להיכנס לאחד ממסלולי המימון שמציעה חברת הליסינג. עובדה זו מאפשרת לכם לרכוש את הרכב המתאים לכם מבלי להיכנס להתחייבויות שלא תעמדו בהן.

שדרוג-

ניתן גם להחליף רכב ישן שבבעלותכם לרכב חדש ומשודרג ובכך לשפר את הספק העבודה שלכם ולהשיג יותר לקוחות.

היסטוריה-

כל רכב יד שניה מליסינג שאתם קונים בחברת ליסינג מגיע עם כל ההיסטוריה שלו ואין דבר אשר מוסתר ממכם. כל הטיפולים, תאונות ( אם היו) ועוד.

אחריות-

קניה דרך חברת ליסינג נותנת לכם אחריות לכמה שנים בניגוד לקניית רכב דרך אדם פרטי.

טרייד אין

ניתן כמובן ללכת על שיטה שקראת טרייד אין שבמהלכה אתם מגיעים עם הרכב הישן שלכם ויוצאים עם רכב חדש ומשודרג.

היתרונות בפניה לחברת ליסינג הם רבים החל מכך שאתם לא נשארים אפילו יום אחד ללא רכב ויכולים להמשיך באופן רציף בניהול העסק שלכם. היתרון השני הוא יתרון כספי, שכן בדרך כלל אתם מוכרים את הרכב ומנסים למצוא רכב חדש בכסף שהרווחתם מהמכירה.

קניית רכב בקלות על ידי פנייה לחברת ליסינג תחסוך לכם זמן רב, טרטורים וגם כסף במרבית המקרים. אם ניקח בחשבון אל כל המשתנים והגורמים השונים נגיע למסקנה שהכי כדאי לבצע את העסקה במקום אחד ולצאת עם רכב תקין, משודרג ומטופל מבליל הגרר להוצאות נוספות ומבלי למשוך את הזמן.

הקהל הישראלי אוהב לקבל תוצאות מהירות במקום ואין דבר יותר מתסכל מאשר להמתין עוד יום או יומיים לרכב עבודה חדש. מומלץ להשוות בין כמה חברות ליסינג ולגלות את ההצעה המשתלמת ביותר.

מחלקת מכירת רכבים בגלי ליסינג מציעה מגוון רחב של רכבים למכירה, הכנסו לאתר ושריינו לעצמכם את הרכב הבא.