נתניהו על עזה: ״הצד השני צריך להכיר בזה שיש מולו קיר פלדה של ממשלה נחושה״ - 0404
+
נתניהו על עזה: ״הצד השני צריך להכיר בזה שיש מולו קיר פלדה של ממשלה נחושה״ מרק ישראל סלם, פלאש 90

נתניהו על עזה: ״הצד השני צריך להכיר בזה שיש מולו קיר פלדה של ממשלה נחושה״

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נשא דברים בפתח ישיבת סיעת הליכוד ודיבר על הקצאת כספים למיגון העורף, על פגישתו עם ראשי היישובים בעוטף עזה וטרור העפיפונים וכן על חוק הלאום. עוד הוסיף ראש הממשלה כי: ״אי אפשר לנהל קבינט בציוצים בטוויטר ובהדלפות״.

נתניהו: ״אני בא עכשיו מקבינט שבו החלטנו להקצות 5 מיליארד שקל בתוכנית רב שנתית למיגון העורף גם נגד התקפות טילים וגם נגד רעידות אדמה. כצעד ראשון נקצה מיידית חצי מיליארד שקל שיוקצו תחילה להגנת יישובי הצפון, זה הדבר הבוער ביותר, וכמובן שהנושא כולו הוא בראש מעיינינו. אנחנו מטפלים בו כפי שהוא לא טופל מעולם.

קודם לכן הייתי במפגש עם ראשי היישובים בעוטף עזה ופגשתי גם את הילדים הנהדרים שם. אנחנו בתוך מהלך, הוא כרוך בחילופי מהלומות, הוא כרוך בכוח רצון ובכוח. ואנחנו באים כשהצד השני צריך להכיר בזה שיש מולו קיר פלדה של ממשלה נחושה, של מנהיגות מקומית איתנה, של התיישבות ציונית שאנחנו מחזקים אותה ועוד נחזק אותה בדברים שנביא גם לכאן וכמובן בצבא חזק, צה״ל, שכולנו גאים בו וכולנו מצדיעים לו. 

חברינו השר יריב לוין, אמיר אוחנה ואבי דיכטר, מובילים עבורנו – עבור הליכוד – את חוק הלאום. חוק חשוב מאין כמוהו. אני מקווה מאוד שאם לא בשעות הקרובות אז בימים הקרובים, כפי שאמרנו, אנחנו נעביר את החוק הזה שהוא מאוד חשוב כדי להבטיח את היסוד של הקיום שלנו שהוא ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי״.