כיסאות ריקים יוצבו עבור רוה"מ, שר הביטחון והרמטכ"ל בארוע הזיכרון הרביעי של הדר גולדין ז"ל - 0404
+
כיסאות ריקים יוצבו עבור רוה"מ, שר הביטחון והרמטכ"ל בארוע הזיכרון הרביעי של הדר גולדין ז"ל צעירים ולא מפקירים

כיסאות ריקים יוצבו עבור רוה"מ, שר הביטחון והרמטכ"ל בארוע הזיכרון הרביעי של הדר גולדין ז"ל

אירוע הזיכרון הרביעי לנפילתו וחטיפתו של סגן הדר גולדין ז"ל, שנפל במבצע צוק איתן יתקיים מחר (שלישי), בשעה 17:00 בבית העלמין הצבאי בכפר סבא. השנה יצוינו ארבע שנים למבצע צוק איתן, והדר עדיין בשבי החמאס, עדיין לא חזר לקבר ישראל..

האזכרה מתוכננת להתקיים בהשתתפות אלפי מוקירי זכרו של הדר, כשלאחר האזכרה ב- 18:30, יתקיים אירוע זיכרון מיוחד לדמותו של הדר ז"ל בהשתתפות אישי ציבור ואמנים מובילים.

חברי ארגון "צעירים ולא מפקירים" החליטו להציב בעת האירוע שלושה כיסאות ריקים עבור רה"מ בנימין נתניהו, שר הביטחון אביגדור ליברמן והרמטכ"ל גדי אייזנקוט. "אנו נשים את הכיסאות הריקים עם שמותיהם כדי שכולם יזכרו מי אחראי למחדל שהדר עדיין נמצאת בשבי החמאס. מי שנמנע עד היום מלהשתמש בכלים הנתונים בידיו בכדי להחזיר קצין מצטיין לקבר ישראל, יהיה מספיק פחדן בשביל להראות את פרצופו באירוע הזיכרון השנתי".

חברי "צעירים ולא מפקירים" אומרים כי הם "בטוחים שבניגוד לרה"מ, שר הביטחון והרמטכ"ל, עם ישראל יגיע בהמוניו לאזכרה השנתית של הדר שעורכת משפחתו זו השנה הרביעית. המחדל בו חמאס עדיין מחזיק בהדר ז"ל ככלי מיקוח הוא אות קלון עבור מי שאינו מסוגל לקחת אחריות. לצערנו, העניין כנראה גדול על מקבלי ההחלטות שלנו. אנחנו כאן כדי להזכיר להם שעם ישראל לא שכח את ההבטחה להחזיר את הדר לקבר ישראל".