קאסם סולימאני, מפקד כוח "אלקודס" של משמרות המהפכה באיראן ינאם בעזה - 0404
+
קאסם סולימאני, מפקד כוח "אלקודס" של משמרות המהפכה באיראן ינאם בעזה תקשורת ערבית

קאסם סולימאני, מפקד כוח "אלקודס" של משמרות המהפכה באיראן ינאם בעזה

היום (שני), בשעה 16:30 יוקרן במלון קומודור בעיר עזה נאום מוקלט של קאסם סולימאני, מפקד כוח אלקודס של משמרות המהפכה באיראן. זאת במסגרת אירוע משותף של עזה וטהרן – פסטיבל "אבקת השריפה הרטובה", אותו עורכת איראן זה מספר שנים במוקדים שונים במזרח התיכון בהם היא מעוניינת להטביע את חותמה.

דווקא בתזמון הנוכחי והמתיחות האזורית בוחרת איראן לחבק את חמאס ועוד באופן גלוי. באירוע צפוים ליטול חלק גם גורמים שונים בחמאס, אשר צפויים לקיים הצבעה על כמה נושאים הקשורים לטרור עולמי.

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון, התייחס לנאום הצפוי בעמוד הפייסבוק שלו וכתב: "מעניין על מה הוא הולך לדבר? על פיתוח רצועת עזה? שיקום בניינים ובתים? הגדלת אספקת חשמל? מים? סיוע לנזקקים? איראן השיעית משקיעה כספים בארגון הטרור חמאס, לא ברצועת עזה, ולא בתושביה, ובמוקדם או במאוחר תגיע 'לפדות את השיק'. כשם שלסולימאני לא אכפת מתושבי סוריה, כך לא אכפת לו מכם. תושבי רצועת עזה תתעוררו, זאת קריאת השכמה רק רגע לפני שרצועת עזה הופכת לטהראן".

פייסבוק מתאם פעולות הממשלה בשטחים

כנראה שבראש רשימת המדינות הנבחרות יעמדו, באופן לא מפתיע ארה"ב וישראל. לכל מי שחיפש עוד סממנים לחיבוק החם אותו מעניקה איראן לרצועת עזה בכלל ולחמאס בפרט, להלן הוכחה נוספת.