צפו - ערבייה מעזה שאחיה נהרג מאשימה את חמאס: "הבטחות מהנייה שיהיה יותר טוב. אבל כל יום שעובר המצב גרוע יותר" - 0404
+

צפו – ערבייה מעזה שאחיה נהרג מאשימה את חמאס: "הבטחות מהנייה שיהיה יותר טוב. אבל כל יום שעובר המצב גרוע יותר"

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון, פרסם ב-"אלמונסק" עמוד הפייסבוק בערבית, תיעוד של בחורה מרצועת עזה, אשר אחיה נהרג בהפרות הסדר האלימות במסגרת מה שמכונה "צעידת השיבה".

בסרטון, אחותו של ההרוג מפנה אצבע מאשימה וגלויה לעבר שלטון טרור החמאס ברצועה, ומציינת כי האשמים במצבם הם ארגוני הטרור ברצועה: "כל יום אנחנו שומעים הבטחות מהנייה שיהיה יותר טוב. אבל כל יום שעובר המצב הופך גרוע יותר. האשמה אצל הארגונים; הם אלה ששלחו אותם לתהלוכות השיבה" לשונה של האחות.

וכך כתב רוקון: "מה הרוויחו הפלסטינים מתהלוכות הפאודה מלבד יאוש ואכזבה? מזה חודשים שארגון הטרור חמאס שולח אתכם לגדר הביטחון תחת הבטחות כוזבות וסיסמאות ריקות מתוכן. ולא רק אנו אומרים זאת אלא גם אתם!". והוסיף את הסרטון.

אחות ההרוג: "אללה לא יסלח לארגונים (בעזה). מה האשמה של תהלוכות השיבה? מה אשמתנו? הלוואי שיפסיקו עם תהלוכות השיבה הללו! כל יום מתים בגללם, והעולם מבסוט. שליטי (ערב) מבסוטים. למה אתם מחכים?! כל האנשים (בעזה) או נהרגו או הפכו נכים. כל יום אנחנו שומעים הבטחות מהנייה שיהיה יותר טוב. אבל כל יום שעובר המצב הופך גרוע יותר. האשמה אצל הארגונים, הם אלה ששלחו אותם (לתהלוכות השיבה). מה זו אשמתנו? המולדת שלנו, נכון, והשהידים שלנו מוכנים ללכת למען המולדת, אבל צריכה להיות לזה תכלית, לא שילכו ככה סתם בשביל כלום".