כך תחסכו עד 1,400 שקלים בהוצאות התקשרות - 0404
+
כך תחסכו עד 1,400 שקלים בהוצאות התקשרות Pixabay

כך תחסכו עד 1,400 שקלים בהוצאות התקשרות

השוואה בין שירותי התקשורת השונים בסלולר, באינטרנט ובטלוויזיה יכול לחסוך ללקוח הממוצע כ-1,400 שקלים בשנה. המגוון הרחב של האפשרויות להשגת חבילות טובות יותר, מעניינות יותר ומשתלמות יותר הביא לצמיחתם של אתרים שונים ברשת שדרכם ניתן לערוך השוואות מדויקות מאוד בין החברות והמסלולים השונים וכך אפשר לחסוך כסף רב ולקבל שירות ברמה גבוהה יותר.

אם עד לפני כמה שנים הכרנו רק כמה שמות גדולים בתחום התקשורת, הרי שכיום נכנסו לתמונה שחקנים חדשים רבים חלקם מציעים שירות במחירים זולים מאוד עד כדי כך שהם יוצאים ברווח מזערי. השמות הגדולים כבר לא לבד בשטח והם מבינים שעליהם להתחרות על ליבו וכיסו של הלקוח. השוואה והוזלה של חבילות תקשורת תסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי חברת התקשורת המתאימה לכם ותגרום לשלם הרבה הרבה פחות.

מציגים לכם את הנתונים בצורה מסודרת

ברחבי הרשת קמו מספר אתרים שמתיימרים להציג לקהל הלקוחות את כל הנתונים, החבילות והמחירים השונים כדי להקל עליהם לבחור. לא תמיד מדובר על אתרים אובייקטיביים ומומלץ לבדוק אם לא מדובר על אתר מטעם חברה כל שהיא. אמנם ברב המקרים האתר הוא ניטרלי לחלוטין אך עדין ישנם הבדלים קלים בין האתרים השונים.

אתר זורו הוקם במטרה להביא לקדמת הבמה את הנתונים העדכניים ביותר בכל רגע נתון. האתר מספר באופן ברור על מבצעים חדשים, חבילות משתלמות, ונובר בכל הפרטים הקטנים כך שהכול עולה על פני השטח:

סריקה – האתר סורק מידי יום את כל נתוני החברות והחבילות ומשנה את ההצעות בהתאם.

אובייקטיביות מובטחת – בכל הצעה ואין לאתר כל קשר למי מן החברות אשר מתחרות אחת בשנייה.

שירות מהיר – השירות הוא מהיר ולא כרוך בהמתנות ארוכות למענה טלפוני, שבסופן יהיה בידכם מידע מלא שישרת את האינטרסים שלכם כצרכנים.

חינם – השירות הוא חינמי לחלוטין ועל כן אין לכם ממש מה להפסיד.

השוואת חבילות סלולר

זורו חוקרת באופן יומיומי את מה שמציעה כל חברה כזו ומפענחת את האותיות הקטנות שעשויות לעיתים לבלבל מאוד את הלקוח. כאשר אנו מחפשים חבילת סלולר משתלמת ישנם מספר גורמים שיסייעו לנו למצוא אותה במהירות:

תיאום ציפיות – כדאי להבין מהו היקף הגלישה שאנו מצפים לה. זה כמובן תלוי בהרגלים שלנו ומומלץ לבדוק מה קורה כאשר מתרחשת חריגה מהמסגרת שנקבעה. כל יום ישנם מבצעים בנושא זה וכדאי להתעדכן.

לא כל הנוצץ זהב – הכסף מדבר בעד עצמו וחברות סלולר רבות מציעות חבלות במחירים נמוכים באופן שערורייתי. לא מומלץ לקפוץ על המחיר הכי זול ושווה לברר את כל הפרמטרים לפני שמתחייבים.

השוואת תנאים – התנאים גם הם שונים בכל חבילת סלולר וזו עוד סיבה טובה לעיין היטב בכל הסעיפים. לא תמיד קיים שוויון בין מנוי חדש למנוי וותיק ולעיתים מנוי חדש יקבל הטבות מפליגות. בכל מקרה חשוב להבין לכמה זמן תקפות ההטבות.

כמות הדקות – אם אתם נוהגים לערוך שיחות וקשרים עם חו"ל אז כדאי לשים לב לכמות הדקות שמגיעות לכם. אם אתם מטיילים או מתכננים לערוך טיול בחו"ל אז שימו לב למבצעים השונים.

חבילות משתלמות – ניתן גם להזמין חבילה משפחתית או זוגית כל אחד ומצבו המשפחתי. חבילות אלו עשויות לחסוך כסף רב ולענות על כל הצרכים שלכם.

השוואת אינטרנט ביתי

כל בית בעולם המערבי מחובר כיום לרשת האינטרנט. למעשה הרשת נמצאת בכל מקום, בעסקים, בקניון וברחובות העיר. על מנת להגיע לחבילת אינטרנט מיטבית ויעילה יהיה עליכם לפנות לכך זמן ולהכיר את מגוון השחקנים בשוק זה. היות ששוק האינטרנט משתנה ללא הרף ושחקניות חדשות נכנסות אליו בכל יום, יתכן מצב שבו יהיו כמה מבצעים שירוצו בעת ובעונה אחת וזה עשוי לבלבל שכן הנתונים עשויים להיות דומים מאוד. שימוש בשירותיו של אתר שעושה בעבורכם את ההשוואה הוא פתרון מצוין שיחסוך לכם זמן רב וטעויות.

על מנת להתחבר לשירותי האינטרנט אתם תזדקקו לשני שירותים שבלעדיהם לא תוכלו לגלוש: תשתית ראויה כך שאינטרנט יוכל "לזרום" אליכם הביתה וקשר עם ספק אשר יביא לכם את התוכן האינטרנטי.

שני השירותים הנ"ל עובדים בשיתוף פעולה אך כל אחד מהם אחראי בעצם על פרמטרים שונים בתכלית, כך שאם מתרחשת תקלה כל שהיא צריך להבין מי אחראי עליה ואל מי לפנות. הפרמטרים לבחירת חבילת אינטרנט הם מהירות הגלישה הרצויה (כיום ישנם חברות אשר מציעות עד 1000 מגה מהירות של אינטרנט ביתי). מחיר החבילה ישתנה בהתאם למהירות. הציוד גם הוא חשוב לקבלת שירות ברמה נאותה, ישנם חברות שמספקות ראוטר בחינם וחלקן ידרשו תשלום עבורו. כאשר תרצו להתחבר לרשת אז תזדקקו לתיאום עם טכנאי שיגיע ויתקין לכם את הציוד הדרוש, התשלום הוא לרב חד פעמי אך כדאי לברר זאת.

ישנם כמובן עוד פרמטרים רבים וכדאי לברר את כולם בצורה מסודרת, אמנם כבר לא ניתן לכבול אתכם לחברה זו או אחרת, ותוכלו לצאת מכל מסלול או חברה מתי שרק תרצו ללא כל קנס, אך עדין עדיף להגיע לחברה אחת לתקופה ארוכה.

השוואת חבילות טלוויזיה, טריפל וקוואטרו

חברות טלוויזיה צצות בכל רגע נתון ואנו נתקלים בפרסומות שלהן בכל אמצעי התקשורת. כל חברה מציעה הצעה טובה ואיכותית יותר אך ישנם הבדלים גדולים במה שתקבלו בשורה התחתונה. המגוון הוא חיובי ביותר ופועלת בעיקר לטובת הצרכן, אך עדיין לא תמיד כדאי לבחור בחברה חדשה שאין לה רזומה ומוניטין מוכר.

הפרמטרים לבחירת חברת טלוויזיה הם פשוטים למדי, אך כדאי להתייחס אליהם ברצינות:

תוכן – התוכן הוא למעשה הגורם המרכזי להחלטה אם לצפות בטלוויזיה או ללכת להטיס עפיפונים. כל חברה מציעה תכנים שונים שלא תמיד יתאימו לצרכים שלכם. לדוגמא, אם יש לכם ילדים קטנים בוודאי תחפשו את החברה שמספקת תוכן שמתאים להם

מחיר – המבצעים נופלים עליכם מכל הכיוונים. אין צורך להתרגש וכדאי להיות מפוקסים ומרוכזים. ראשית בדקו עד מתי נמשך המבצע, אם ישנן הגבלות אז חשוב לדעת אותן ולקחת אותן בחשבון. לעיתים כדאי לקחת חבילה מעט יותר יקרה שתשמור על מחיר זה לאורך זמן בניגוד לחבילות זולות שהמחיר בהן קופץ לאחר כמה חודשים.

ציוד – הציוד שבו תבחרו יקבע את איכות הצפייה שלכם. ישנם כמה סוגים של ממירים וכדאי להכיר את כל האפשרויות שקיימות. ממיר מקליט, לדוגמא, יכול להוות יתרון לאנשים שמעוניינים לצפות בתכנים אך לא תמיד פנויים לשם כך. כדאי להבין אם הממיר תומך ברשת האינטרנט עובדה שיכולה להעלות את רמת הצפייה ואת האפשרויות.

ריכוז חבילות יאפשר לכם לשלם פחות

כיום כל נושא התשלום לחברות התקשורת השונות הינו פשוט בהרבה הודות לחבילות הטריפל וחבילות הקוואטרו. כך ניתן לקבל את כל הנתונים בצורה מסודרת מאוד מבלי להתבלבל שכן מדובר על חשבונית אחת בודדת שמרכזת את כל התשלומים השונים. הסיבה העיקרית של אנשים לשימוש בחבילות אלו היא הוזלה משמעותית של השירות שהם מקבלים מהספקים השונים.

כאשר אתם נרשמים לשירות טריפל או קוואטרו כדאי לשים לב לכל הפרטים אשר מופיעים בחשבונית קרי מחיר החבילות שאתם רשומים אליהן, השירותים שאתם מקבלים, מהו משך תקופת המבצעים השונים שמציעים לכם ועוד. בכל מקרה מומלץ לעשות שימוש באתר שמרכז את כל ההשוואות ויאפשר לכם להחליט במהירות ובקלות ויחסוך לכם מאות ואף אלפי שקלים בשנה.