מנכ"ל חוננו: "לשחרר מיד גם את בן אוליאל מפרששת דומא לביתו" - 0404
+
מנכ"ל חוננו: "לשחרר מיד גם את בן אוליאל מפרששת דומא לביתו" ארגון חוננו

מנכ"ל חוננו: "לשחרר מיד גם את בן אוליאל מפרששת דומא לביתו"

מנכ"ל ארגון חוננו קרא לאחר ההחלטת בימ"ש העליון לשחרר את הקטין ממשפט דומא ממעצר, לשחרר מיד גם את עמירם בן אוליאל הנאשם הנוסף בתיק "בימ"ש המחוזי קבע לפני מספר שבועות כי גם בן אוליאל וגם הקטין עונו במהלך החקירות, בנוסף קבע בימ"ש שהעינויים הובילו אותם למסור דברים שלא מרצונם החופשי, דבר שהוביל את בימ"ש לפסול את ההודאות שנמסרו בעינויים והודאות נוספות.

בית המשפט עשה הפרדה מלאכותית ואכזרית, בין הקטין לבגיר, והחליט שאצל בן אוליאל כן ניתן להכשיר מספר הודאות נוספות, למרות שברור לכולם כי נגבו לאחר עינויים ובנוכחות אנשי השב"כ שעינו אותו". הסביר מידד.

"הסיבה היחידה להחלטה זו, היא הרצון לרצות את הציבור כפי שנראה לתקשורת. לא משפטנות ולא צדק יש כאן, אלא רק רצון וריצוי ולהביא אשם בכל מחיר. משפטנים בכירים מאד, גם בישראל וגם בחו"ל, לא מבינים מדוע בימ"ש הפריד בין הקטין לבגיר." הוסיף מידד.

לסיום קרא מידד לשחרר גם את בן אוליאל ממעצרו "אל תשאירו שעיר לעזאזל בתיק הזה. עשו צדק. יש לשחרר גם את בן אוליאל לביתו. השב"כ ניהל חקירה רשלנית ובלתי חוקית, שלא הובילה לחקר האמת אלא לתוצאות אותם הם רצו להשיג מראש. השב"כ הביא למצב שלעולם לא נדע מה קרה בלילה ההוא בכפר דומא. הדבר לא צריך ליפול על כתפיו של בן אוליאל ויש לשחררו מיד." קרא.