כך משקרים אותנו: למרות הבטחת ליברמן - חיילי צה"ל ממשיכים להסתובב עם ילדי מסתננים - 0404
+
כך משקרים אותנו: למרות הבטחת ליברמן – חיילי צה"ל ממשיכים להסתובב עם ילדי מסתננים דני רווה, 0404

כך משקרים אותנו: למרות הבטחת ליברמן – חיילי צה"ל ממשיכים להסתובב עם ילדי מסתננים

התמונות המרתיחות: שוב מתברר כי צה"ל ממשיך לעסוק בפוליטיקה, לא לכבד הוראות ולפעול כאילו הרמטכ"ל מנהל את מדינת ישראל ולקבוע גם בסוגיות בוערות שבג״ץ עוסק בהן.

תמונות חדשות, שצולמו היום בבית ספר ברחוב העליה בתל אביב שבו לומדים ילדי זרים ומסתננים, מציגות את השקר הגדול. למרות הוראתו והבטחתו של שר הביטחון אביגדור ליברמן ולמרות התגובות הקודמות בצה״ל כי ייחדלו מכך, חיילות וחיילי צה"ל ממשיכים להתנהל עם ילדי מסתננים, מובילים אותם, משחקים ומדריכים אותם.

לא ברור מה היא מדיניות צה"ל, אך אין כל ספק כי כספי משלם המיסים מבוזבזים על מסתננים בלתי חוקיים ועל נושא שרוב העם מתנגד לו.

גורם צבאי לחדשות 0404: ״אני לא מצליח להבין את המעשה הזה. אם צה״ל כל כך רוצה להתנדב – שישלח את החיילות והחיילים לבתי קשישים, שישלח אותם לסייע לילדים חולים בבתי החולים, שישלח אותם לילדים ממשפחות נזקקות. אני משתגע מהתמונות האלה והגיע הזמן לעצור את התופעה ההזויה הזאת. אני לא רוצה להראות הומניטארי. אני רוצה להיות צודק״.

כזכור, גם במפלגתו של ליברמן התייחסו לנושא בזמנו והבהירו כי השר נתן הוראה שחיילי צה״ל לא יתנדבו יותר עם ילדי זרים ומסתננים. "כבר בראשית כהונתו הנחה שר הביטחון להפסיק את הפארסה שבה חיילי צה"ל הגיעו 'להתנדב' בלשחק עם ילדי מסתננים. תפקידם של חיילי צה"ל הוא לשמור על מדינת ישראל", אמר ח"כ עודד פורר בזמנו והוסיף: ״כצבא העם הוא נקרא לעיתים קרובות גם לסייע לאזרחי המדינה בפעילויות התנדבותיות בקהילה ואלו צריכות להיות מופנות לטובת אזרחי ישראל ולא לטובת מסתנני עבודה. בעקבות הפרסומים על כך שישנם עוד 'גרעינים' שהגיעו וביצעו פעילות לטובת ילדי מסתננים פניתי לשר הביטחון שלשמחתי הבהיר לי כי הוא הנחה שוב את מנכ"ל משרדו לוודא כי לא מתקיימות פעילויות יזומות של חיילי צה"ל לטובת סיוע לילדי מסתננים".

מאי גולן – יו״ר עמותת העיר העברית, לחדשות 0404: ״כשתיעדתי לראשונה לפני שנתיים את חיילי צה״ל מתעסקים בניהול קייטנת קיץ לילדי המסתננים חשבתי שהפארסה הזו תיפסק כאן ומיד.

בושה וחרפה עדיין לראות תמונות של חיילי צה״ל זורים מלח על הפצעים כשהם משמשים כבייביסיטרים לילדי מסתננים, לבושים במדי הדבר שעם ישראל כה מתפאר בו אך לא מתחשבים – לא ברגשות תושבי שכונות דרום ת״א ולא במדיניות משרד הביטחון וממשלת ישראל.

האם חסר עם מי להתנדב? קשישים? נכים? ילדים בעלי מוגבלויות? ממש לא חסר ולכן, לא יכול להיות שחיילי צה״ל בתפקיד ועל חשבון משלם המיסים יתנדבו עם ילדי מסתננים בלתי חוקיים, כשהם מפרים הוראה חד משמעית של המשרד הממשלתי האחראי עליהם, אך יותר מהכל גורמים לשסע קשה וצורב בחברה הישראלית וזאת במקום להוות גורם מגבה ומאחד״.

מדובר צה״ל נמסר כי…. ״הנושא בבדיקה״.

דני רווה, 0404

דני רווה, 0404