רק 100 שקלים: כך תדבירו את הבית מנמלים - 0404
+
רק 100 שקלים: כך תדבירו את הבית מנמלים Pixabay

רק 100 שקלים: כך תדבירו את הבית מנמלים

נמלים הן מן המזיקים הנפוצים והעמידים ביותר שקיימים בסביבתו של האדם ובאופן כללי הן מהוות את אחת ממשפחות החרקים המסכנות ביותר.

מעבר לכמות הבלתי נתפסת שלהם בעולם, הן ידועות כבעלות יכולות טובות מאוד לחיים בסביבת האדם ולעמידות גבוהה יחסית לחומרי הדברה. לכן, למעשה כל דירה או בית נמצאים בסכנת פלישת נמלים במוקדם או במאוחר.

כמה נתונים שיש לקחת בחשבון:

נקודת הזמן שבה נראה את הנמלים בבית לא מעידה בהכרח על זמן הפלישה – הכוונה היא שייתכן (במקרים מסוימים) כי הנמלים יצליחו לפלוש לביתנו או לסביבתנו הקרובה (לרבות החצר או הגינה) בשלב מוקדם יותר/לבנות קו במקום קרוב מאוד לביתנו ורק לאחר זמן מה, הן יגיעו לביתנו באופן מורגש.

הדברת נמלים דורשת פעמים רבות פעולה משולבת – נרחיב על כך יותר בהמשך, אולם נדגיש כאן כי יש לקחת בחשבון שהדברת נמלים כמעט תמיד לא יכולה לכלול הדברה בלבד, לפחות לא הדברה אפקטיבית.

אז איך מדבירים נמלים?

בבתים או דירות שבהם הנגיעות מוגדרת כנמוכה, כלומר שלא מדובר ב"מכת נמלים" שפולשות לבית ולחצר באופן קבוע, או לחלופין לא מדובר בקן נמלים מסוכן שהתפתח דווקא בחצר או בגינה שלנו, תספיק לרוב הדברה עצמית ויעילה, בשילוב עם פעולות משלימות כמו ניקיון פיתויים למיניהם, סתימת חורים ונתיבי הגעה עבור הנמלים וכד'.

הדברה עצמית יעילה כוללת הן שימוש בחומר הדברה ייעודי עבור נמלים (כמובן שיש צורך בבחירת חומר הדברה ירוק, לא רעיל וכזה שיעיל לטווח ארוך) והן הדברה במקומות הנכונים, בתדירות הנכונה ובכלל, על פי הוראות מקצועיות.

זכרו שהנמלים הן בעלות עמידות גבוהה וכושר הישרדות מצוין. לכן, שימוש בחומר הדברה לא מתאים, או שימוש לא נכון בחומר יעיל, לא בהכרח יפתור לכם את הבעיה.

הכירו את חומר ההדברה שלנו ב-100 ₪ בלבד!

חומר ההדברה לשימוש עצמי של צ'יק צ'ק ג'וק יוצר במיוחד כדי לסייע לכם להתמודד עם בעיית פלישת מזיקים שונים וביניהם גם הנמלים! חומר ההדברה שלנו מאושר לשימוש, ירוק, לא רעיל וחסר ריח.

חשוב לציין שחומר ההדברה שלנו שווה ערך לחומר הדברה מקצועי של מדבירים. בנוסף, לקוחות הפונים אלינו יוכלו לקבל הדרכה לגבי המקומות המתאימים להדברת נמלים בבית וכן, מידע נוסף ושימושי למשימה!

לפרטים נוספים היכנסו לאתר.