ראש הממשלה צודק: החקירות נגדו זוהמו - יש לבחון את כל התיקים וחומרי החקירה מחדש - 0404
+
ראש הממשלה צודק: החקירות נגדו זוהמו – יש לבחון את כל התיקים וחומרי החקירה מחדש 0404

ראש הממשלה צודק: החקירות נגדו זוהמו – יש לבחון את כל התיקים וחומרי החקירה מחדש

ראש הממשלה צודק. החקירה נגדו בלהב 433 זוהמה מתחילתה. כבר בתחילת החקירה היה נדמה שמדובר ברדיפה אישית – ההדלפות, המידע ההזוי, חקירות על שמפניה וסיגרים, אבל, ובעיקר, חשש שמי שניהל את כל יחידת להב 433 – רצה אישית במפלתו של ראש הממשלה.
 
ניצב רוני ריטמן, כך על פי פניית פרקליטי ראש הממשלה והפרסום ב״הארץ״, האמין שראש הממשלה ורעייתו עמדו מאחורי הגשת התלונה נגד ריטמן בגין הטרדה מינית. אדם, שלכאורה, רוצה במפלתו של ראש הממשלה, לא יכול לעמוד בראש החקירות נגדו ומכך שכל החקירות נגד ראש הממשלה בוצעו שלא על פי הרצון למצוא את הצדק.
 
כזכור, בעיצומן של החקירות, נחשף בחדשות 0404 כי קצינת חקירות בלהב 433, אשר היתה גם היא מעורבת בתיקי החקירה נגד ראש הממשלה, קראה בקבוצת וואטסאפ להפגין נגדו.
 
כל ההתנהלות הזאת ראויה לתחקיר רציני ולמעשה להקמת וועדת חקירה – הייתכן שגורמי משטרה מנסים להפיל בכוח ראש ממשלה מכהן? את האמת חובה לחקור וכל אזרח צריך להיות בימים אלה מודאג מאוד מההתנהלות סביב חקירת ראש הממשלה.
 
חובה לעצור את הכל ולבחון את כל ההתנהלות מחדש. ראש הממשלה – הטוב ביותר שקם לעם ישראל מזה עשורים, עלול ליפול בגלל חקירה מזוהמת. לעם ישראל אסור לתת לכך יד. (בתמונה: קריאת החוקרת בלהב 433 להפגין נגד ראש הממשלה).