באמצעות משלוחי המבורגרים ומשחקי וידאו: בן 36 מקריית גת נעצר בחשד לעבירות מין קשות בקטינים - 0404
+
באמצעות משלוחי המבורגרים ומשחקי וידאו: בן 36 מקריית גת נעצר בחשד לעבירות מין קשות בקטינים דוברות המשטרה

באמצעות משלוחי המבורגרים ומשחקי וידאו: בן 36 מקריית גת נעצר בחשד לעבירות מין קשות בקטינים

הותר לפרסום: תושב קריית גת בן 36 נעצר לפני כעשרה ימים בחשד לעבירות מין בקטינים מתחת לגיל ארבע-עשרה. מהחקירה עולה כי החשוד נהג לפתות את קורבנותיו להגיע אל חדר ביתו באמצעות משלוחי המבורגרים ומשחקי וידאו.

לאחר קבלת מספר תלונות מהורים לילדים בגילאי 12 לערך, על עבירות מין אותן ביצע החשוד בילדיהם, המשטרה עצרה את החשוד והוא נלקח לחקירה בתחנת קריית גת, שם בתחילה שמר על זכות השתיקה.

מעצרו הוארך בבית המשפט ובמהלך ימי מעצרו מסר את גרסתו לחוקרים בקור רוח מצמרר. בגרסתו קשר עצמו למיוחס לו. כמו כן, בחיפוש שנערך בביתו, מצאו חוקרי המשטרה ראיות הקושרות את אותו לעדויות הקשות אותן מסרו הקטינים. "מדובר באחת מהחקירות הקשות בשנים האחרונות. חשוד קר רוח שניצל את תום ליבם של קטינים מבלי שבחל ולו במעט חמלה כלפיהם, לעיתים גם לעיני חבריהם, ופגע בהם מינית, וכל זאת "בתמורה" למשחקי וידאו משוכללים בחדר ביתו", ציינו החוקרים.

החקירה, שנפתחה בעקבות דיווחי ההורים, התנהלה בשיתוף מחלקת הרווחה ברשות המקומית, גורמי חינוך וגורמי חקירה מקצועיים בחקירת ילדים בגילאים אלו, על מנת לאתר קורבנות נוספים ובמקביל לאתר את החשוד במעשה.

תוך כדי כך נאספו עדויות נוספות מהורים וקטינים נוספים אודות מעשיו החמורים של החשוד לכאורה ובמקביל לכך אותר ונעצר החשוד. בחיפוש שנערך בביתו של החשוד נתפס מחשב נייד ומשחקי PSP כפי שתיארו הקטינים בעדותם, ובאמצעותם פיתה החשוד את הקטינים להגיע אל ביתו.

במהלך ימי מעצר החשוד: נחקרו 7 קטינים, מתוכם 3 קורבנות עבירות מין קשות מצד החשוד, והאחרים שנכחו בחדרו של החשוד בעת שזה ביצע את מעלליו בחבריהם. עוד עולה בחקירה כי זה נהג לגעת באיבר המין של הקטינים, לבצע בהם מעשים מגונים וכלפי אחד הקטינים ביצע החשוד גם מעשה סדום. בנוסף, עלה בחקירה כי החשוד הבטיח לקטין בו ביצע מין אוראלי כי יקבל פרס בתמורה וכי צפו יחדיו בסרטים פורנוגרפיים. עוד נודע כי פגע מינית באחד הקטינים במשך כשנתיים.

מהמשטרה נמסר כי: "משטרת ישראל תפעל ברגישות ובנחישות כנגד עבירות הפוגעות בביטחון ושלום הציבור, בדגש לעבירות כלפי קטינים וחסרי ישע, תוך מיצוי הליכי חקירה במטרה להביא לדין עבריינים, מחד, וליצור מרחב בטוח לאזרח הנורמטיבי, מאידך".

מבזקיםלכל המבזקים