בני הזוג נפרדו: הגבר נדרש לשלם מזונות ל-25 חתולים, 3 כלבים, 2 ארנבות ו-5 נחשים - 0404
+
בני הזוג נפרדו: הגבר נדרש לשלם מזונות ל-25 חתולים, 3 כלבים, 2 ארנבות ו-5 נחשים לייזי לייטינג, ויקיפדיה

בני הזוג נפרדו: הגבר נדרש לשלם מזונות ל-25 חתולים, 3 כלבים, 2 ארנבות ו-5 נחשים

בבית המשפט למשפחה לא האמינו שהדיון שנערך בשבוע שעבר הוא אמיתי עד שהצדדים הגיעו לאולם הדיונים, אז התברר כי כל שעלה בבקשה המיוחדת שהוגשה לבית המשפט היה נכון. האישה דרשה מבעלה שיעמוד בהתחייבות שנתן בהסכם שחתמו וישלם מזונות לעשרים וחמישה חתולים, שתי ארנבות, שלושה כלבים וחמישה נחשים.

האישה: "בהסכם בינינו נקבע כי הוא יישא בכל ההוצאות של בעלי החיים שהיו בבית, חיסונים תרופות ומזון, עוד בטרם החלטנו להיפרד".

לטענת הבעל מדובר במחלוקת שולית, אך מנגד, האישה טענה כי: "המזון, התרופות והטיפול לחיות שגדלות לנו בבית ובחצר הבית הם לא דבר שולי, כפי שטוען בן זוגי שמבקש להתגרש ממני". הבקשה הועברה לבית המשפט לאחר שהתברר כי הבעל אינו עומד בסיכומים שהושגו לפני כמה חודשים במסגרת הסכם הפירוד ביניהם.

עו"ד סולן, המייצגת את האישה, נותרה המומה גם היא לנוכח הדרישה והפניה לבית המשפט בכל מה שקשור ל"מזונות לבעלי החיים". יחד עם זה הבהירה עו"ד סולן כי מדובר באלפי שקלים בחודש עבור מזון וטיפולים לחיות ולכן יש הצדקה לדרישה זו.

האישה טענה בתצהיר כי בעלה ידע ויודע שיש חיות שהיו בביתם לפני שפרץ העימות ואי אפשר לגרום לחיות למות ברעב בגלל שהוא אינו מעביר את שהתחייב בהסכם. עם זאת הדגישה כי לא היתה פונה לבית המשפט אלמלא החוב נצבר כבר כמה חודשים.

עו"ד סולן תטען בדיון שיתקיים השבוע כי אם הבעל לא יעביר מיד את מה שהתחייב היא תאלץ לצרף לתובעים את ארגון צער בעלי חיים ותנו לחיות לחיות, כדי שיחד יפנו להוצאה לפועל כדי לחייב אותו בכל ההוצאות, המסתכמות בעשרות אלפי שקלים.